مردم پایتخت وحدت سنگ تمام گذاشتند/حماسه آفرینی شیعه و سنی در انتخابات ۱۴۰۰
مردم پایتخت وحدت در جمعه ای که گذشت با حضور پرشورشان در پای صندوق های رای برای انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا سنگ تمام گذاشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ازسیستان و بلوچستان، به نقل از عصر هامون، ۲۸ خرداد ماه هم گذشت، روزی که لحظه لحظه اش را باید در تاریخ ثبت و به وجود تک تک ایرانی های حماسه ساز افتخار کرد، روزی که سراسر شور و شعف بود، چراکه همه آن هایی که قلبشان برای ایران می تپد، آمدند و بار دیگر دشمنان را نا امید کردند.

آری مرد و زن، پیر و جوان، شیعه و سنی همه آمدند و شکوه اتحاد و انسجام ملی را به نمایش گذاشتند، مردمی که از مدت ها قبل خود را برای حضور در این صحنه مهم آماده کرده بودند، پای قرارشان ایستادند و برای این که سهمی در ترسیم آینده ایران داشته باشند و به منظور تجدید بیعت مجدد با رهبری و آرمان های انقلاب، پای صندوق های رای حضور پیدا کردند.

حتی آن هایی که پایی برای راه رفتن ندارند و از معلولیت رنج می برند، هم پا در رکاب به میدان آمدند و فرمان رهبر خویش را لبیک گفتند تا پازل حماسه حضور در انتخابات پرشور ۱۴۰۰ تکمیل شود و ثابت کنند که شور و شعور ملی معلولیت نمی شناسد.

همه برای تعیین سرنوشت خود می شتافتند و جمعه خلوت همیشگی را به یکی از پر رفت و آمد ترین روزهای هفته تبدیل کرده بودند، آن ها با مشت های گره خورده آمدند تا مشتی محکم بر دهان دشمنان بکوبند و حماسه بیافرینند که در این عرصه باز هم سنگ تمام گذاشتند.

همه شعب اخذ رای از روستاها گرفته تا شهرهای کوچک و بزرگ پر از جمعیت بود و هر چه به ساعات پایانی روز نزدیک تر می شدیم، این حضور پر شور تر می شد، چرا که همه برای حمایت و حفاظت از کیان انقلاب اسلامی آمده بودند.

شرایط به گونه ای پیش می رفت که زمان اخذ رای بارها و بارها تمدید شد و تا نیمه های شب معابر و شعب اخذ رای سیستان و بلوچستان همچون دیگر نقاط کشور حال و هوای دیگری داشت و حال همگان در انتظار اعلام نتیجه این مشارکت هستند.

فهرست