مرگ بر آمریکا گفتن اعلام انزجار ماست/ دشمنی ما با دولتمردان و سیاست های خصمانه آمریکاست
امام جمعه اهل سنت شهرستان کنارک گفت: گفتن مرگ بر آمریکا اعلام انزجار ما از کینه توزی، غرض ورزی و دشمنی آمریکا در طول چهل سال انقلاب است و این دشمن خون خوار عملا باید نابود شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از چهاربهاران، مولوی عبدالملک ملکی پور در گفت و گو با چهاربهاران گفت: گفتن مرگ بر آمریکا شعار ما برای نشان دادن مقاومت و جنگ با سیاست های غلط مستبدانی می باشد که قصدشان نابودی اسلام و مسلمین است و استفاده از این شعار نه تنها مشکلی ندارد بلکه رواست تا به شکل عملی اجرا شود.

وی با اشاره دستورات اسلام برای مرگ فرستادن به دشمنان افزود: درست است که طی دستور قرآن نباید به کسی ناسزا گفت ولی مرگ بر آمریکا گفتن ناسزا محسوب نمی شود و اعلام انزجار با دشمنی ست که از خون کودک مسلمان برای رسیدن به اهدافش نمی رسد.

امام جمعه اهل سنت کنارک ادامه داد: ما باید عملا دولتمردان آمریکا را که فکر می کنند دنیا باید از آنها اطاعت کند و دست به هر تجاوز، مسلمان کشی و اسلام ستیزی می زنند نابود کنیم.

وی با اشاره به اینکه برخی ها آمریکا را اهل کتاب دینی می دانند تاکید کرد: استفاده لفظی از دین و در پشت پرده رفتار کردن برخلاف دستورات الهی سواستفاده از دین محسوب و نوعی حیله ورزی به شمار می آید.

مولوی ملکی پور تشریح کرد: ما با مردم آمریکا هیچ مشکلی نداریم و جنگ ما با نظام سلطه آمریکاست کسانی که در دهه های متمادی با سیاست های ظالمانه پرچم خود را افراشته و دست به غارت و خونریزی زده اند.

وی با بیان اینکه اسلام دین صلح و دوستی است خاطرنشان کرد: ما دین آسایش و برقراری صلح در جهان را در دست داریم ولی در بدو اسلام جنگ هایی توسط پیامبر عظیم الشان ما انجام شده که مسلمان را وادار می کند به جنگیدن و جهاد با دشمنان اسلام بروند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست