عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه اهل سنت قشم:
مسئولان از ظرفیت های قشم برای تامین آب شرب استفاده کنند
امام جمعه اهل سنت قشم گفت: دریا، فناوری شیرین سازی آب و باران سه ظرفیت موجود در جزیره قشم است که مسوولان باید از آن ها برای تامین آب شرب مردم جزیره به درستی استفاده کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری ایرنا، شیخ عبدالرحیم خطیبی روز یکشنبه در شورای اداری شهرستان قشم گفت: تامین آب شرب مردم حق مردم بر مدیران و مسئولان است و از این رو نباید به مساله سود و هزینه در این زمینه پرداخت.

وی آب شرب را اساس و الفبای آبادی دانست و ادامه داد: روستاهای غرب جزیره قشم با وجود وعده های مکرر مسئولان، همچنان از بی آبی رنج می برند.

امام جمعه اهل سنت قشم تصریح کرد: تامین آب به ویژه در حوزه روستایی و مناطق محروم بخش مهمی از کارآمدی نظام را تداعی می کند.

وی خاطرنشان کرد: امروز که دشمن مشروعیت و کارآمدی نظام اسلامی را هدف قرار داده است، مسئولان باید با تمام توان خود در رفع مشکلات اولیه مردم و در نتیجه دفع خدعه دشمن بکوشند.

سومین شورای اداری قشم هم اکنون در فرمانداری این شهرستان در حال برگزاری است.

شهرستان قشم شامل سه بخش مرکزی، شهاب و حرا با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان در خلیج فارس گسترده شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست