امام جمعه اهل سنت کرمانشاه
مسئولان برای ساماندهی وضعیت اجاره بهای منزل چاره اندیشی کنند
ماموستا ملا محمد محمدی رشد بی رویه اجاره بهای منزل را غیرقابل تحمل دانست و از اینکه بسیاری از اقشار جامعه در تهیه رهن و اجاره ناتوانند و هیچ راهی پیش رو ندارند اظهار تاسف کرد و از مسئولان خواست چاره ای قانونی بیاندیشند و این نابسامانی ها را ساماندهی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه؛ ماموستا مُلا محمد محمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع شافعی کرمانشاه از صاحبخانه ها نیز خواست خدا را در نظر داشته باشند و همشهریان خود را پناه دهند و بدانند خداوند آنها را در شرایط دیگری یاری خواهد داد.
خطیب جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه خطبه‌های خود امت اسلامی را در هر دوره و زمانه‌ای سربازان و یاری دهندگان پیامبر و دین اسلام دانست و به وظایف مسلمانان در عصر حاضر برای یاری دین پرداخت.
ماموستا محمدی، قلم به دستان، روحانیون، اساتید و فعالان رسانه‌ای را مسئول روشن ساختن اذهان و افکار ملت در مقابل هجمه‌ها و جریانات مخرب فکری و عقیدتی دانست و گفت: دشمنان اسلام بی دینی و پوچ گرایی را با تمام وسایل و امکانات بخصوص فضای مجازی تبلیغ می‌کنند و می‌خواهند جوانان ما را به دین و ایمان هتاک کنند و هرکسی که بتواند در برابر این هجمه بیاستد به دین اسلام یاری رسانده است.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه اوضاع منطقه را با توجه به تجاوزات آمریکا و همدستانش به اقتصاد و فرهنگ و حریم کشور و ملت پرتنش دانست و از آن افرادی که در چنین شرایطی به دنبال تفرقه افکنی و تشویش در میان جامعه هستند، انتقاد کرد و افزود: همه ما در حوزه توانایی خود موظفیم از این امنیت و کشور خود دفاع کنیم و مراقب باشیم جامعه‌ای بی تفاوت و ناامید نباشیم.
او با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.
ماموستا محمدی همچنین از تذکر دستگاه‌های پزشکی بهداشتی به مردم نیز سخن گفت و همه را به مراقبت از مصرف گوشت‌های بیمار و غیربهداشتی در اماکن غیر رسمی دعوت کرد و فصل گرما را زمان مناسب برای شیوع بیماری‌ها دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست