روحانی اهل سنت:
مسئولان به رعایت فاصله فیزیکی و مسائل بهداشتی برای مقابله با کرونا تاکید دارند
آخوند داود بلکفه گفت: مسئولان به رعایت فاصله فیزیکی و مسائل بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا تاکید دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند داود بلکفه درباره شرایط این روزهای جامعه و کشور و شیوع بیماری کرونا گفت: مردم تصور می کنند که دوره بیماری کرونا تمام شده است و آن حساسیت‌های ابتدایی را فراموش کرده اند.
وی با بیان اینکه مردم باید حداقل از ماسک و دستکش برای حضور در اماکن عمومی استفاده کنند، گفت: باید از برگزاری هرگونه مراسم و اجتماعات غیر ضروری پرهیز نموده و شرایط را برای شیوع کرونا فراهم نکنیم.
این روحانی اهل سنت گفت: اگر توصیه‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا را رعایت کنیم می‌توانیم بر این بیماری غلبه کنیم ولی اگر بی اعتنا باشیم نتیجه آن می‌شود که دوباره محدودیت‌ها بر می گردد.
آخوند داود بلکفه با بیان اینکه مسئولان به رعایت فاصله فیزیکی و مسائل بهداشتی تاکید دارند، افزود: ما باید به توصیه های مسئولان بهداشتی و ستاد مقابله با کرونا، گوش کرده و عمل کردن به آن لازم است.
وی با بیان اینکه ویروس کرونا ویروسی ناشناخته است، عنوان کرد: کسی نمی‌تواند تضمین کند از این بیماری در امان بوده لذا بهترین راهکار پیشگیری از آن رعایت همه مسائل است.
آخوند داود بلکفه با اشاره به اینکه، در مراسم عزا و عروسی و هر جایی که پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشده کرونا دوباره شیوع یافته است، افزود: باید توصیه‌های بهداشتی را جدی گرفته و لزومی ندارد مراسم های غیرضروری را برگزار کنیم و می‌توان آن را در فرصت دیگر برگزار کرد.

فهرست