امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس:
مسئولان نسبت به برنامه ریزی اصولی در کاهش معضل بیکاری و گرانی تلاش بیشتری کنند
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس گفت: مسئولان نسبت به برنامه ریزی اصولی در کاهش معضل بیکاری و گرانی تلاش بیشتری کنند.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالکریم جاور در نماز جمعه این هفته اهل سنت گنبد کاووس ضمن بیان اینکه، تورم اقتصادی و افزایش روز افزون کالا و خدمات اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه را شدیدا تحت تاثیر قرار داده است، گفت: مسئولان نسبت به برنامه ریزی اصولی در کاهش معضل بیکاری و گرانی تلاش کنند.
وی تصریح نمود: بسیاری از مردم بخصوص جامعه جوان با وضعیت بیکاری و رکود حاضر بازار در تامین معاش خود در مانده اند و این امر موجب بروز اختلاف و تنش بین زوجین جوان شده است.
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس ضمن ابراز امیدواری نسبت به برنامه ریزی اصولی در کاهش معضل بیکاری و گرانی از سوی مسئولین، از مردم و بخصوص زوج های جوان درخواست نمود تا در این برهه اقتصادی سطح انتظارات را در حد توان و معقولانه در نظر گرفته و با بردباری و حمایت از یکدیگر بر مشکلات موجود فائق آیند.
آخوند عبدالکریم جاور در بخش دیگری از سخنان خود، قرآن کریم را بزرگترین و ماندگارترین هدیه الهی عنوان کرد و افزود: خداوند متعال در ۱۱۴ سوره قرآن کریم همه نیازها، شرایط و جوانب زندگی شرافتمندانه و معنوی را بیان داشت.
وی، نفس را دشمن انسان در حیات دنیوی بیان نمود و گفت: بسیاری از انسان ها شیفته و فریفته آن می شوند و از فطرت حقیقی خود که نور هدایت الهی در آن دمیده شده دور می شوند.
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس خاطر نشان کرد: دین اسلام کامل ترین آیین برای حیات و بقای بشری است و چنانچه انسان ها قرآن کریم را که کلام الله است را الگوی خود قرار دهند به سوی صراط مستقیم که رسالت پیامبر (ص) می باشد، هدایت خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست