مدیر حوزه علمیه اهل سنت هدایتی راز و جرگلان:
مسئولان ‌با “مانع‌زدایی”‌ مانع توقف چرخ صنعت تولیدات داخلی شوند
آخوند خالمحمد سرفراز گفت: مسئولان ‌باید با مانع‌زدایی و ارائه تسهیلات نگذارند چرخ صعنت تولیدات داخلی در کشور متوقف شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان آخوند خالمحمد سرفراز ‌ضمن اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ به عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها عنوان داشت: انتخاب شعار سال کنونی اقدامی بی نظیر و مدبرانه از سوی ولی امر مسلمین، حضرت آیت الله امام خامنه ای بود، که تحقق این شعار سال نیازمند عزم ملی، روحیه جهادی و حمایت مسئولین و عموم مردم از کالاها و تولیدات داخلی را می طلبد.

وی افزود: مسئله اصلی ما، مسئله‌ی اقتصاد و معیشت مردم است، از این رو همه باید تلاش کنند تا اقتصاد کشور با حمایت از تولید داخلی تقویت شود.

مدیر حوزه علمیه هدایتی اهل سنت راز و جرگلان تصریح کرد: در سال ۹۹ جهش تولید حرکتی در کشور به و‌جود آورد که زمینه خوبی برای شکوفایی آن در سال جدید است. چه دولت کنونی و چه دولت آینده، باید با حمایت‌های همه‌جانبه‌ قانونی، دولتی و حکومتی از تولید و رفع موانع آن، همت کنند که امسال جهش تولید به معنی واقعی تحقق یابد.

عالم دینی اهل سنت خراسان شمالی اضافه کرد: همانطوری که رهبر عزیزمان در بیاناتشان فرمودند، سال ۱۴۰۰ به علت در پیش بودن انتخابات و همچنین وجود زمینه مناسب برای شکوفایی جهش تولید، سالی حساس و مهم است و انتخابات خرداد ۱۴۰۰ و روی کارآمدن مدیریتهای جدید با انگیزه‌های قوی، امسال را سالی بسیار مهم، حساس و تأثیرگذار در آینده کشور نموده است که در این راستا مسئولین و ملت عزیز ایران نیز فرمایشات حکیمانه ولی امر مسلمین را عملی و اجرایی نمایند تا ما شاهد از بین رفتن تحریم های ظالمانه استکبار جهانی در میهن عزیزمان باشیم.

مدیر حوزه علمیه اهل سنت هدایتی کلاته ابریشم بیان داشت: امروز بحث کارآفرینی و اشتغال در هر کشوری در اولویت است و مسئولان ‌باید با مانع‌زدایی و ارائه تسهیلات نگذارند چرخ صعنت تولیدات داخلی در کشور متوقف شود و با پشتیبانی از کارآفرینان و مدیران کارخانجات و شرکت های تولیدی؛ گام های موثری را در از بین بردن تحریم های آمریکای جنایتکار بردارند.

فهرست