مسابقه پیامکی من رای میدهم زیرا....
مسابقه پیامکی من رای میدهم زیرا… ویژه اهل سنت خراسان، برگزار و نفرات برگزیده مشخص گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، در این مسابقه پیامکی ۲۳۴ نفر از اهل سنت خراسان(رضوی، شمالی و جنوبی) شرکت کردند که اسامی برگزیدگان و جملات مرتبط با آنها به این شرح می باشد.

 

یوسف پروین. خراسان شمالی.

من رای می دهم زیرا نشان دهم به غربیها که ملت ایران زنده است وبه سرنوشت کشورعلاقه دارد. ازنظرمردم دنیاوتحلیلگران این نظام مستحکم است وبدانند برای علما ومجتهدان دینی اسلام احترام قائلند.

 

عبدالفتاح رئوفی نیا. مدرس مدرسه علمیه ریاض الصالحات تربت جام.

رضای خدا ،خشنودی شهدا و دلگرمی جانبازان ،شادی دوستان و ناکامی  دشمنان و مهمتر از همه اهتزاز پرچم سه رنگ میهنم در گرو رای من است.

 

 یاسر بالش زر تربت جام

من رای میدهم برای پیشرفت و سربلندی وموفقیت ایران عزیز و برای کوری چشم حسودان وکور دلان ودشمنان این میهن عزیز و پر آوازه. من دوستت دارم ایران عزیز

 

محمدابراهیم اکرامیان.خراسان جنوبی

من رای میدهم تایاس وناامیدی رابرای مردم تبدیل به امید وامید رابرای بدخواهان نظام تبدیل به یاس وناامیدی کنم وبه تکلیف شرعی خود عمل کنم.

 

شیرمحمد صوفی زاده. شهرستان تایباد

تکلیف شرعی من است.

 

عبدالبصیر رحیمی. طلبه حوزه علمیه احناف خواف

من رای می دهم زیرا یک شهروند ایرانی هستم و به ایرانی بودنم افتخار میکنم وحق من است که در سیاست کشورم سهمی داشته باشم.

 

محمد خادمی. مانه و سملقان خراسان شمالی. امام جمعه روستای کهنه جلگه

من رای می دهم چون وطنم را دوست دارم   من رای می دهم چون اسلام را دوست دارم من رای می دهم چون رهبرم وجمهوریت را دوست دارم من رای می دهم چون می خواهم به دهن مستکبرین ودشمن ویاوه گویان بزنم من رای می دهم چون می خواهم مستقل وازاد وسر نوشتم را با دست خودم رقم بزنم

 

بهروز صفری خیرآباد

من رأی میدهم زیرا باعث افزایش اقتدار ملی ، وعزت اسلام و رسوایی استکبار خواهد شد وفریب رسانه های غربی را نخواهم خورد ومدیون بودنم را به این کشور ثابت خواهم کرد

 

 

امید درخشان حسن آباد یکه صعود

زیرابه حرمت خون شهیدان ما، به حرمت جانبازان فداکارما، به حرمت رهبرفرزانه ما، به حرمت ایران سربلند که درجهان یک ابرقدرت است، که پای دشمنان ازقدرتش به لرزه افتاده، به حرمت حفظ بزرگی قدرتش درانتخابات شرکت میکنیم/  زیرامن یک ایرانیم وغیرت ایرانی در رگهای من است. برای سرنوشت کشورم وبه کوری چشم دشمنان دوباره سیلی محکمی به آمریکای خبیث میزنیم همه باهم برای سربلندی ایران

 

سهیلا امین تربت جام

من رأی می دهم چون باور دارم انتخابات یعنی تعیین سرنوشت. یکی از معیارهای توسعه یافتگی؛ افزایش مشارکت عمومی در مسایل کلان است. انتخابات به عنوان مهمترین نماد ومعیار جمهوریت ما را در پیشرفت و توسعه قرار خواهد داد. من به عنوان شهروند ایرانی وظیفه خودم میدانم که در انتخابات شرکت کنم.

 

ولی محمدوظیفه تربت جام

من رای می دهم زیرا با رای خودم هم تجدید پیمان به فرمان خداوند که فرمودند واعتصموا بحبل الله‌جمیعا ولا تفرقوا کرده باشم هم تجدید پیمان با انقلاب ووطنم.

 

عبدالرحمان خسروی. شهرستان درمیان. امام جماعت مسجد فاطمه الزهرا روستای هندوالان

زیرا خداوند درسایه انقلاب، امنیت  و حرمت به ماداد. شاید کاستی باشد.ولی وقتی میبینیم آمریکا با آن همه قدرت جرأت نمیکند (به ما)چپ نگاه کند غرور وسرفرازی است.پس کارما درست است.

 

عبدالعزیز عزیزی . تایباد / ریزه

من رای می دهم زیرا نمیگذارم خون شهدا پایمال شود. من رای می دهم به تاسی از مکتب حاج قاسم  ، چون رای من آتش میزند به جان لیبرال و سعود و یهود. پس من رأی میدهم. 

 

عاطفه اعظمی. تایباد. طلبه مدرسه فاطمه الزهرا مسجد حضرت علی تایباد

من رأی می دهم زیرا عاشق وطنم هستم ,زیرا عاشق نسبت به سرنوشت معشوق بی‌تفاوت نیست زنده باد ایران

 

عبدالحمید تیمور پور. شهرستان خواف. امام جماعت روستای رزداب

زیرا اداء دین به شهدا ودخالت درسرنوشت خودمان ودغدغه فرزندان وهمه آیندگان عزیزهموطن است.پس رأی ما هم اداء دین به  گذشتگان وآیندگان است وهم تغییرسرنوشت خودمان. لذاشرکت درانتخابات  نوعی حق الناس است وتکلیفی شرعی وملی است

 

احمد بی ضرر شهرستان خواف.

به رأی آری اجدادم احترام بزارم

 

سیده هانیه نصیری.نشتیفان خواف

من رای میدهم زیرا میخواهم وحدت کشورم را به دشمنانش نشان بدهم.

 

رویا جعفری تربت جام

من رای میدهم  زیرا : برای رهایی‌از وضعیت موجود؛به سوی وضعیت مطلوب.

 

حامد اسلام دوست. طلبه مدرسه صدیقیه تربت جام

اگر همه ایران را تنها بگذارند من هستم.

 

فضل الله اسکندری . امام جماعت مسجد محمد رسول الله مشهد ریزه

من رای میدهم چون جمهوری اسلامی به اعتقادات مذهبی وبه همه ادیان ومذاهب احترام می گذارد. زنده (باد) رهبری وجمهوری اسلامی

فهرست