امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه:
مسدود کردن حساب های هلال احمر اوج خباثت و دشمنی آمریکا با ملت ایران بود
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت:مسدود کردن حساب‌های هلال احمر ایران، ماهیت واقعی آمریکا را نشان داد دولت آمریکا تنها ادعای حقوق بشری را یدک می کشد و سیاست‌های آمریکا عملا ضد حقوق بشری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از لادیز، مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد:اقدام اخیر دولت آمریکا در مسدود کردن حساب های هلال احمر کشورمان جهت دریافت کمک به سیل زدگان نشانه اوج خباثت و دشمنی آمریکا با ملت ایران است اگرچه این دشمنی آمریکا با مردم ایران سابقه ای دیرینه دارد اما این اقدام اخیر ماهیت پلید دولت آمریکا را آشکارتر کرد.

وی افزود: کمک رسانی به آسیب دیدگان سیل وظیفه انسانی همه است اما دولت آمریکا اینبار نیز نتوانست در پشت ژست های بشردوستانه خود پنهان شود و با این اقدام ضد بشری خود ماهیت پلید خود را هویدا ساخت و این دوگانگی دولت آمریکا نشان دهنده سیاست های ضدبشری آن است.

وی خاطرنشان کرد: مسدود کردن حساب‌های هلال احمر ایران، ماهیت واقعی آمریکا را نشان داد دولت آمریکا تنها ادعای حقوق بشری را یدک می کشد و سیاست‌های آمریکا عملا ضد حقوق بشری است، اما ملت ایران در تمام شرایط پشتیبان یکدیگر هستند و هموطنان سیل زده خود را تنها نمی گذارند و هیچ نیازی به کمک های منافقانه استکبار نداشته و نخواهند داشت.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: دولت آمریکا تنها با نظام اسلامی مشکل ندارد؛ چراکه با خباثت از رسیدن ساده ترین اقلام ضروری برای نجات جان انسان‌های مصیبت‌زده در سیل نیز دریغ می‌کند پیش از این نیز دولت آمریکا بارها جنایات غیرقابل بخششی علیه ملت ایران مرتکب شده است که هرگز از اذهان ملت ایران پاک نخواهد شد.

مولوی ریگیان پور با اشاره به اقدام احتمالی آمریکا در قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی، اذعان کرد: سپاه پاسداران نیرویی مردمی است و امروز نیز شاهد هستیم سپاه پاسداران با تمام توان در کنار مردم سیل زده قرار گرفته و از محبوبیت بیشماری در کشور برخوردار است.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه تصریح کرد:این اقدام نابخردانه دولت آمریکا نوعی فرار به جلو است چراکه این دولت آمریکاست  که حامی تروریست هایی مانند داعش است ، اکنون نیز قدرت و محبوبیت سپاه پاسداران استکبارجهانی را به وحشت انداخته است و قطعا این اقدام دولت آمریکا بی پاسخ نمی ماند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست