امام جمعه مسجد جامع شهرک بهاران سنندج
مسوولان در برخورد با دشمنان سخنان رهبری را فصل‌الخطاب قرار دهند
امام جمعه مسجد جامع شهرک بهاران سنندج گفت: مسوولان در برخورد با مواضع دشمن سخنان حضرت آقا را فصل‌الخطاب قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از  کردستان، ماموستا خلیل آدابی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع شهرک بهاران سنندج با تاکید بر ضرورت کمک به فقرا و نیازمندان، اظهار کرد:  مسئولان نظام باید بیش از پیش به فکر مردم باشند و به نحوی شرایط را فراهم سازند تا از مشکلات اقتصادی عبور کنیم.

وی تصریح کرد: امنیت و آرامش کشور مهم‌ترین چیزی است که باید در راستای حفظ آن تلاش کنیم.

امام جمعه مسجد جامع شهرک بهاران سنندج اظهار داشت: در برخورد با مواضع دشمن سخنان حضرت آقا باید فصل‌الخطاب مسوولان قرار گیرد چرا که رهبر معظم انقلاب به دلیل حکمت و تدابیر بزرگی که دارند بهترین تدبیر را برای کشور می‌کنند.

ماموستا آدابی افزود: ملت ایران جنگ هشت ساله را در دوران دفاع مقدس چشیده‌اند، امیدواریم با تدابیر حکیمانه رهبری و مسئولیت پذیری مسئولان از سد مشکلات موجود در کشور عبور کنیم.

وی در ادامه به موضوع  قران پرداخت و گفت: قرآن هدایت‌گر است و باید با تبعیت از دستورات این کتاب الهی مسیر سعادت دنیا و آخرت را بپیمایم.

به گفته امام جمعه مسجد جامع شهرک بهاران سنندج، شرکت در انجام کارهای خیر و دوری از منکرات از دستورات دین اسلام است که بارها در کتاب قرآن به آن اشاره و تاکید شده است.

ماموستا آدابی اذعان کرد: اگر تمام انس جن جمع شوند نمی‌توانند، کتابی مثل قرآن را بیاورند.

وی از قرآن به عنوان معجزه عظیم الهی نام برد و عنوان کرد: قرآن برنامه دنیا و آخرت است کتابی که برای تمام زندگی انسان‌ برنامه دارد.

امام جمعه مسجد جامع شهرک بهاران سنندج با اشاره به اینکه خداوند در قرآن راه حق و باطل را برای ما مشخص کرده است، گفت: خداوند در آیات متعدد قرآن اعمال بد و خیر را به ما نشان می‌دهد و ما باید بهترین اعمال را از قرآن یاد بگیریم.

ماموستا آدابی گفت: ما باید از دستورات خداوند و آنچه در ایات قرآن آمده تبعیت کنیم چرا که حرکت در این مسیر ما را به سعادت و خوشبختی می‌رساند.

وی اذعان کرد: بهترین انسان‌ها کسانی هستند که قرآن را به مردم یاد می‌دهند و به آنچه در این کتاب الهی آمده به صورت کامل عمل می‌کنند.

به گفته امام جمعه مسجد جامع شهرک بهاران سنندج، ملائکه در خانه و مکانی که در آن قرآن خوانده می‌شود حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست