مشرف شدن جمعی از علمای اهل سنت کشور انگلستان به حرم مطهر رضوی
۱۶نفر از علمای اهل سنت موسسات و مراکز دینی و مذهبی کشور انگلستان به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، مسوول این گروه در حاشیه بازدید از اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی گفت: ۱۶نفرجمعی از علمای اهل سنت کشور انگلستان به حرم مطهر رضوی مشرف شدند از علمای اهل سنت و روسای مدارس دینی، موسسات مذهبی و مراکز فرهنگی و دینی به دعوت مرکز اسلامی کشور انگلستان به حرم مطهر رضوی مشرف شدند و از اماکن متبرکه بازدید کردند.

حجت الاسلام نجم با اشاره به اهداف حضور این زائران اظهار کرد: این سفرهای معنوی با هدف تقریب و همگرایی مذاهب اسلامی و تأکید بر عناصر مشترک نظیر اصول دین، کتاب و سنت، ‌اهل بیت(ع) صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این سفر پنجمین حضور علمای اهل سنت و تشیع مراکز اسلامی کشور انگلستان به مشهد است، بیان کرد: تاکنون این سفرها با استقبال خوب زائران اهل سنت مواجه بوده و آن را توفیقی بزرگ می‌دانستند و تمایل داشتند تا سفرهای بعدی به همراه خانواده به محضر حضرت رضا(ع) مشرف شوند.

این گروه به همکاری مدیریت امور زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی صورت گرفت و این زائران پس از زیارت و بازدید از موزه‌های آستان قدس رضوی و کتابخانه مرکزی میهمان خوان پربرکت حضرت رضا(ع) شدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست