شناسه خبر: 2717

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2717

امام جمعه مسجد قبای بهاران مریوان:
مشکلات اقتصادی در سایه امنیت قابل حل است
امام جمعه مسجد قبای بهاران گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی در سایه امنیت به عنوان بزرگترین سرمایه هر جامعه‌ای قابل حل است.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی از کردستان، ماموستا سید علی حسینی در جمع روحانیون ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: امنیت بزرگترین سرمایه‌ای است که توسعه و آبادانی را به دنبال دارد.
وی خاطرنشان کرد: جامعه ما به خوبی اهمیت امنیت را درک کرده و در سایه این امنیت باخیال راحت بدون هیچ گونه نگرانی امورات معیشتی و زندگی خود را دنبال می‌کنند.
امام جمعه مسجد قبای بهاران با بیان اینکه تامین امنیت و تلاش در راستای حفظ آن در سراسر کشور ایران بدون هیچ کم و کاستی انجام می‌شود، گفت: در تامین امنیت هیچ تبعیضی وجود ندارد و در بحث تامین امنیت نقاط صفر مرزی با پایتخت برابر است.
ماموستا حسینی امنیت امروز کشور را نتیجه تلاش خستگی ناپذیر نیروهای مسلح دانست و خاطرنشان کرد: نقش مردم نیز در تامین امنیت پایدار و حفظ تمامیت ارضی در طول ۸ سال جنگ تحمیلی و قبل و بعد از آن برکسی پوشیده نیست.
امام جماعت روستای دره‌تفی نیز در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از نیروهای امنیتی و تبریک ایام شعبانیه گفت: خدای متعال در قران کریم به امنیت اجتماعی و سیاسی و اقتصادی اشاره و بر آن تاکید فرموده است.
ماموستا محمد ایزدی اذعان داشت: همه در سایه امنیت به امورات زندگی خود مشغول هستیم و به برکت این امنیت مشکلات اقتصادی نیز قابل حل خواهد بود.
وی اضافه کرد: روحانیون با بصیریت‌افزایی و ارتقای سطح آگاهی مردم در خطبه‌های نماز جمعه و سخنرانی نمازهای یومیه در مساجد به ارتقای امنیت اجتماعی و تا حد بسیار بالای امنیت اخلاق و امنیت سیاسی کمک می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست