شناسه خبر: 90907

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=90907

مشکلات طلاب و روحانیون اهل سنت استان گیلان بررسی شد
مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان به منظور بررسی مشکلات طلاب و روحانیون اهل سنت استان با مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در مرکز خدمات دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین لاکانی مدیرکل این مرکز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و خدماتی که توسط مرکز خدمات به طلاب و روحانیون اهل سنت استان ارائه می‌شود، اظهار داشت: خدمات مذکور با حفظ شأن و کرامت طلاب است و هیچ تفاوتی بین طلاب اهل سنت و شیعه در ارائه خدمت نیست.

مدیرکل مرکز خدمات استان با بیان مشکلات معیشتی جامعه هدف و لزوم خدمت‌رسانی هدفمند، حضور مدیران دو مجموعه در شهرهای فرقه نشین، احراز هویت تحصیلی و تبلیغی طلاب اهل سنت توسط دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت و افزایش تعامل کارشناسان دو مجموعه در جهت رفع مشکلات احتمالی جامعه هدف را خواستار شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسین پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان نیز ضمن تقدیر از خدمات صورت گرفته به جامعه هدف و به‌ویژه طلاب اهل سنت، بیان کرد: این خدمات بسیار اثرگذار بوده و امید است با همکاری و تعامل دو مجموعه ، بتوانیم در جهت کاهش مشکلات طلاب اهل سنت استان تلاش نماییم.

فهرست