شناسه خبر: 6483

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6483

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:
معامله قرن‌ ‌به معامله مرگ استکبار تبدیل خواهد شد‌
ماموستا ملا محمد محمدی: معامله قرن با برگزاری راهپیمایی با شکوه روز قدس در سراسر جهان اسلام به معامله مرگ استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی تبدیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، ماموستا محمد محمدی در راهپیمایی روز قدس، اظهار داشت: سردمداران روان پریش کاخ سفید و سست عنصران منطقه‌ای که عمله لابی صهیونیستی هستند می‌خواهند تا معامله قرن را اجرا کنند و به خیال خام خود برای همیشه فلسطین و خاک و مردم و تاریخ و هویتش را دفن کنند.

امام جمعه اهل‌سنت کرمانشاه از ضرورت آمادگی تمامی آزادگان جهان برای مقابله با طرح سازش آمریکایی موسوم به معامله قرن گفت و عنوان کرد: تمام آزادگان عالم باید با تمام توان مانع از تحقق این هدف شوم شوند.

وی با اشاره به ابنکه بیش از نیم قرن است که فریاد مظلومیت فلسطینیان در جهان طنین‌انداز شده است، افزود: گوش مدعیان حقوق بشر و سازمان‌های بین‌المللی برای شنیدن صدای آنها به عمد ناشنوا است زیرا خود عامل و طراح آواره کردن این ملت بی‌پناه و بذل و بخشش خانه‌ها و زمین‌های پدری آنان به رژیم نامشروع صهیونیستی بوده‌اند.

محمدی تصریح کرد: این سازمان‌های مدعی حقوق بشر خود با حمایتهای مالی، تسلیحاتی و سیاسی در ریختن خون هزاران زن، کودک، پیر و جوان فلسطینی که حق مشروع و انسانی خود را طلب می‌کردند شریک و سهیم بوده‌اند.

وی با بیان اینکه قضیه فلسطین باید همچون گذشته اولویت راهبردی جهان اسلام باشد، بیان کرد: مقاومت آن ملت با اراده، با قاطعیت حمایت شده و این رویه خار چشم همیشگی دشمنان اسلام باقی بماند.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه اظهار کرد: نشانه روزه‌دار این است که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و با دلی پر از دغدغه دین، اندیشه‌ای لبریز از رهایی قبله اول مسلمانان، نیتی سرشار از یاری مظلومان و گام‌هایی محکم از عزم پشتیبانی و حمایت از فلسطینیان در راهپیمایی روز قدس شرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست