شناسه خبر: 6868

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6868

امام جمعه اهل سنت بخش پیشکمر کلاله:
معامله قرن خیانت به مردم مظلوم فلسطین است
امام جمعه اهل سنت بخش پیشکمر شهرستان کلاله گفت: هر جا ردپایی از آمریکا و اسرائیل باشد، جز سود و منفعت این کشورها و ضرر جامعه اسلامی نیست و معامله قرن نیز خیانت به مردم مظلوم فلسطین خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان به نقل از گلستان ما، آخوند محمد امین آدینه در گفتگویی اختصاصی اظهار داشت: موضوع فلسطین در حال حاضر یکی از مهمترین موضوعات جامعه اسلامی است که باید به جدیت از سوی مسلمانان دنبال شود.

وی افزود: هر جا ردپایی از آمریکا و اسرائیل باشد؛ جز سود و منفعت این کشور ها و ضرر جامعه اسلامی نیست و معامله قرن نیز خیانت به مردم مظلوم فلسطین خواهد بود.

امام جمعه اهل سنت بخش پیشکمر شهرستان کلاله تاکید کرد: طرح صلحی که بنام معمله قرن معروف است، معامله ای است که آمریکا و اسرائیل با برخی از سران اعراب پیگیری می کنند که در آن حق مسلم مردم آزاده فلسطین نادیده گرفته و در کنار آن مجراهایی برای به رسیمت شناختن اسرائیل دیده شده که انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس اولین قدم در این راستا و به تبع آن سیطره کامل اسرائیل بر فلسطین خواهد بود.

آخوند آدینه تصریح کرد: در چنین شرایطی که دنیای کفر درصدد نابودی اسلام و مسلمین است، می طلبد که دنیای اسلام متحدتر از گذشته در مقابل زیاده خواهی آمریکا و اسرئیل بایستد و از حق مردم مظلوم فلسطین دفاع کند.

وی ادامه داد: حضور در راهپیمایی قدس وظیفه هر مسلمانی است و مسلما مردم اهل سنت بخش پیشکمر نیز در حمایت این مردم به صحنه خواهند آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست