امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:
معامله ی قرن از سوی آمریکا و عناصر صهیونیستی منطقه در جهت دفن همیشگی مردم فلسطین و تاریخ و هویتش است
ماموستا محمدی در بیانیه دعوت به راهپیمایی روز قدس: سردمداران روان پریش کاخ سفید و سست عنصران منطقه ای که عمله ی لابی صهیونیستی هستند در صددند تا معامله ی قرن که در حقیقت معامله ی مرگ است را اجرا کنند و به خیال خام خود برای همیشه فلسطین وخاک و مردم و تاریخ و هویتش را دفن کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،به مناسبت نزدیک شدن به آخرین جمعه  ماه مبارک رمضان و روز قدس،ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت شهر کرمانشاه  باصدور ‌بیانیه ای مردم‌ روزه دار اهل سنت کرمانشاه را جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمودند.

متن این بیانیه شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بیش از نیم قرن است فریاد مظلومیت فلسطینیان در جهان طنین انداز شده است . اما گوش مدعیان حقوق  بشر و سازمانهای بین المللی برای شنیدن آن به عمد ناشنواست. زیرا خود عامل و طراح آواره کردن آن ملت بی پناه و بذل و بخشش خانه ها و زمینهای پدری آنان به رژیم نامشروع صهیونیستی بوده اند و با حمایتهای مالی و تسلیحاتی و سیاسی در ریختن خون هزاران زن و کودک و پیر و جوان فلسطینی که حق مشروع و انسانی خود را طلب میکردند شریک و سهیم بوده اند.

قضیه فلسطین باید همچون همیشه اولویت راهبردی جهان اسلام بوده و  مقاومت آن ملت با اراده ، با قاطعیت حمایت شده و این  رویه خارچشم همیشگی دشمنان اسلام  باقی بماند

اما اکنون که سردمداران روان پریش کاخ سفید و سست عنصران منطقه ای که عمله ی لابی صهیونیستی هستند در صددند تا معامله ی قرن که در حقیقت معامله ی مرگ است را اجرا کنند و به خیال خام خود برای همیشه فلسطین وخاک و مردم و تاریخ و هویتش را دفن کنند. ضرورت دارد همه ی آزادگان عالم با تمام توان مانع از تحقق این هدف شوم شوند .

اینجانب از همه ملت ایران بخصوص مردم  شریف و نجیب و روزه دار اهل سنت دعوت میکنم تا با حضور خود در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس در جمعه پایانی ماه مبارک رمضان انزجار خود را از این جریان سمی و حمایت خود از فلسطین مظلوم را فریاد زنند و اجازه ندهند حق این برادران و خواهران دینیمان پایمال شود.

 

به امید پیروزی قاطع مقاومت اسلامی و شکست ذلت بار صهیونیسم جهانی

محمد‌محمدی

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه

رمضان ۱۴۴۰ هجری قمری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست