امام جمعه اهل سنت میرجاوه مطرح کرد؛
معاندان پشت پرده هتک حرمت به پرچم مزین به نام رسول الله(ص)/دروغ‌پراکنی شگرد دشمنان برای ایجاد التهاب در جامعه است
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت: دشمنان از آن سوی مرزها به دنبال فرصتی برای برهم زدن وحدت و تحریک و تشویق مردم به برهم زدن نظم امنیت هستند، اما مردم فریب این گروه ها را نمی خورند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مولوی عبدالرحیم ریگیان پور امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت و گو با عصرهامون، بیان کرد: مشکلات موجود استان اعم از بیکاری، فقر و کمبود امکانات تفریحی برای جوانان برکسی پوشیده نیست، رهبر معظم انقلاب نیز بارها در خصوص توسعه سیستان و بلوچستان ، خدمت به مردم و معیشت و اشتغالزایی آنان به مسئولان سفارش کرده اند و امسال نیز با توجه به نامگذاری سال جدید با عنوان جهش تولید توقع راه اندازی کارخانه و اشتغال آفرینی در استان می رفت.

وی افزود: مرز تنها تهدید نیست بلکه فرصتی برای اشتغالزایی است، مدیریت سوخت بری قابل انجام است و مسئولان نیز برنامه هایی دراین باره دارند، سپاه پاسداران با راه اندازی طرح رزاق به مردم مرزنشین کارت هایی برای سازماندهی فروش سوخت داده است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن در آستانه انتخابات سعی دارد تحرکاتی برای برهم زدن نظم و امنیت کشور انجام دهد، رییس جهور پیشین آمریکا به طور آشکار ملت ما را تهدید و توطئه چینی می کرد اما دولت جدید این کشور در سکوت، مقاصد و اهداف شوم خود را پیش می برد.

وی ادامه داد: معاندین و بدخواهان نظام در سال های گذشته همواره در تلاش بودند در مناطق سنی نشین اختلافاتی را به وجود بیاورند اما با وحدت و بصیرت مردم موفق به این کارنشدند و مردم با تاسی از بیانات وحدت آفرین رهبر انقلاب، اتحاد خود را حفظ و عشق و علاقه خود را به جمهوری اسلامی ثابت کردند.

امام جمعه‌ اهل سنت میرجاوه ادامه داد: دشمنان از آن سوی مرزها به دنبال فرصتی برای برهم زدن وحدت و تحریک و تشویق مردم به برهم زدن نظم امنیت هستند، اما مردم فریب این گروه ها را نمی خورند.

وی تاکید کرد: همه مردم، علما و ریش سفیدان از برهم خوردن امنیت استان نگران و ناراحت هستند چراکه خدشه دار کردن امنیت زمینه نفوذ دشمنان را فراهم می کند و دشمن همواره به دنبال بزرگنمایی موارد مختلف برای ایجاد آشوب و التهاب است مردم این استان در غم و شادی کنار هم هستند و جریان رسانه های وابسته به آمریکا و اسراییل و غرب سعی در بزرگنمایی و آشوب افکنی در سیستان و بلوچستان دارند و این التهابات ناشی از توطئه دشمنان است.

وی اذعان کرد: مردم شیعه و سنی ما هوشیار هستند و این توطئه نیز خنثی خواهد شد چرا که صلح ، وحدت و انسجام به برکت نظام جمهوری اسلامی در کشور جاری است و هرگونه عملی که امنیت، آسایش و امنیت کشور را خدشه دار کند به طور حتم توطئه دشمنان انقلاب بوده و محکوم است.

وی عنوان کرد: پایین کشیدن پرچم رسول خدا، تخریب اموال عمومی و دولتی، حمله به نیروهای نظامی کاری غیر عاقلانه و ناپسند است و این اعمال موجب خشنودی دشمنان خواهد شد، این تحرکات کار مردم نیست و بدون شک از جانب دشمنان طرح ریزی شده است.

فهرست