عضو دبیر خانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت:
معرفی سپاه به عنوان تروریست اقدام آمریکا نشانگر عمق کینه امریکا نسبت به ملت ایران است
عضو دبیر خانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: یکی از مسببان اصلی ایجاد و حمایت از گروه‌های تروریستی مانند القاعده، داعش و گروهک‌های تکفیری خود امریکاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا امین راستی ضمن تبریک میلاد پربرکت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و روز پاسدار اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی برآمده از متن مردم و دارای پایگاه اجتماعی گسترده در کشور است.

وی خاطرنشان کرد: این نهاد انقلابی در طول عمر با برکت خود همواره مورد حمایت مردم ایران بوده و توانسته نقش حیاتی در پیشبرد اهداف انقلاب و حفظ این نظام الهی ایفا کند.

عضو دبیر خانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان با اشاره به گستاخی امریکا در قرار دادن سپاه پاسداران ایران به عنوان تروریست، افزود: ملت ایران یکپارچه و متحد همواره حامی و پشتیبان نظام جمهوری اسلامی و نیروهای سپاه هستند و هیچگاه صحنه را به نفع دشمن خالی نخواهند کرد.

راستی با تاکید براینکه اقدامات آمریکا یک اقدام غیرانسانی و ضد بشریت است، افزود: یکی از مسببان اصلی ایجاد و حمایت از گروه‌های تروریستی مانند القاعده، داعش و گروهک‌های تکفیری خود امریکاست.

وی اذعان کرد: اگر به گذشته بنگریم درمی‌یابیم که آمریکا خود تروریسم‌پرور است لذا در مقابل این القاب ناقض حقوق بشر، خطاب به سپاه پاسداران مایوس خواهند شد چراکه عمل زشت آنها بی‌جواب نخواهد ماند.

وی تصریح کرد: ملت ایران متحد و یکپارچه از اصول و ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی تا آخرین قطرات خون خود در مقابل توطئه دشمنان دفاع و ایستادگی خواهد کرد.

ماموستا راستی افزود: این اقدام آمریکا نشانگر عمق کینه و دشمنی با انقلاب اسلامی و مردم انقلابی ایران است.

وی در پایان با بیان اینکه تحریم ملت ایران و تروریسم خطاب قرار دادن سپاه پاسداران توسط دشمنان هیچ تاثیری در پایبندی مردم نسبت به عقاید و افکارشان ندارد،‌گفت: ملت ایران همواره همچون اوایل پیروزی انقلاب اسلامی در همه صحنه‌ها آماده جانفشانی هستند و از شعار «نه شرقی و نه غربی» دفاع می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست