امام جمعه مراوه تپه:
معلم در آگاهی بخشی به مردم نقش مهمی را ایفا می کند / درک وضعیت فقرا و نیازمندان از مهمترین پیام های گرفتن روزه در ماه مبارک رمضان است
امام جمعه اهل سنت مراوه تپه گفت: معلم و استاد در آگاهی بخشی به مردم نقش مهم و تاثیرگذاری را ایفا می کند.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند خوجه دردی غراوی ضمن تبریک نکوداشت ایام روز معلم در گفت و گو با رابط خبری ما گفت: بدون شک نامگذاری روز کارگر، روز شورا و معلم، بیانگر جایگاه والای این اقشار تلاشگر و تاثیرگذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

وی تصریح نمود: در جامعه اسلامی، معلم در آگاهی بخشی به مردم، شورا در مشورت و آبادانی و کارگر در تولید و صنعت نقش اصلی را ایفا می کنند.

امام جمعه اهل سنت مراوه تپه نکوداشت این ایام را از افتخارات جامعه اسلامی برشمرد و افزود: بزرگان دین اسلام نیز به جایگاه معلم، شورا و کارگر ارج نهاده اند و زیبنده نیست که از کنار آن بی تفاوت گذشت.

آخوند خوجه دردی غراوی گفت: به نوبه خود این ایام فرخنده را به عوامل موثر توسعه علم و آگاهی و آبادانی کشور عزیزمان، بخصوص معلمین، شوراهای اسلامی و کارگران عزیز شهرستان مرزی مراوه تپه تبریک عرض نموده و برای این عزیزان از ایزد منان آرزوی سلامتی توفیق دارم.

امام جمعه اهل سنت مراوه تپه در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان با اشاره به حضور پرشور و گسترده مردم در این ماه مبارک افزود: رمضان ماه تبلور اتحاد، همدلی و انسجام بین مسلمانان است و مومنین کمک به محرومان و نیازمندان را فراموش نکنند.

وی به فلسفه روزه گرفتن در این ماه مبارک اشاره کرد و گفت: درک وضعیت فقرا و نیازمندان یکی از مهمترین پیام های گرفتن روزه در ماه مبارک رمضان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست