امام جمعه شهر فراغی:
معیشت مردم با «جهش تولید» رونق پیدا خواهد کرد
امام جمعه شهر فراغی گفت: معیشت و اقتصاد مردم با «جهش تولید» رونق پیدا خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند محمد امین صفری با اشاره به شعار سال ۹۹ با عنوان «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: ایران اسلامی کشوری با مردمانی سخت کوش و با استعداد فراوان است و می‌توانیم با همدلی و همزبانی و تلاش بیشتر میهن اسلامی خود را مثل همیشه سرافراز کرده و معیشت و اقتصاد مردم را با «جهش تولید» رونق بدهیم.
وی با اشاره به نامگذاری شعار سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان جهش تولید تاکید کرد: یکی از اتفاقات مبارک در کشور ما انتخاب شعار سال است که جهت گیری یکساله کشور را برای مسئولان و مردم تعیین و مشخص می‌کند.
امام جمعه شهر فراغی با اشاره به تعیین راهبرد مقام معظم رهبری برای سال جاری با عنوان «سال جهش تولید» اظهار داشت: این شعار بسیار حساب شده است و دقیقا آنچه که نیاز شرایط فعلی کشور ماست در آن لحاظ شده است البته مقام معظم رهبری در سالیان گذشته نیز شعار سال انتخاب می‌فرمودند و آن انتخاب‌ها نیز متناسب با شرایط آن روز بود و اکنون چندین سال است که شعارها محتوای اقتصادی دارد.
آخوند محمد امین صفری گفت: از سال ۹۶ تاکنون، این چهارمین سالی است که مقام معظم رهبری با هوشمندی کامل، شعار سال را بر مبنای تولید اعلام می‌نمایند که این نشان می‌دهد ایشان تلاش دارند تا در اوج تحریم‌ها، از فرصت جهش تولید و استفاده از ظرفیت‌های تولید داخلی، استفاده شود.
وی با اشاره به این که با استغفار، دعا و صدقه به درگاه خداوند متعال می توان از بلایا به دور ماند، اذعان داشت: بهترین عیدی امسال می تواند دعا در حق بیماران مبتلا به کرونا و سربلندی پزشکانی که به عنوان مجاهدین سلامت جهاد می کنند باشد.

فهرست