امام جمعه دیواندره
مقابله با اقدامات تفرقه‌انگیز دشمن رسالت تک‌تک مسلمانان است
امام جمعه دیواندره گفت: مقابله با اقدامات دشمن که همواره در صدد ایجاد تفرقه مذهبی و قومی هستند رسالت تک‌تک مسلمانان است.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا مرادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع دیواندره اظهار کرد: مشارکت مردم در راهپیمایی آمریکا ستیزی و حمایت از سپاه طی هفته گذشته قابل تقدیر است.
وی با تبریک هفته سربازان گمنام اظهار کرد: سال ۶۳ در چنین روزی اداره وزارت اطلاعات تاسیس و به یقین نقش مهمی در دفاع از ارزش‌ انقلاب و مقابله با توطئه‌های دشمنان داشته‌اند.
وی تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان در اداره کل اطلاعات استان کردستان در سال ۹۷ توانستند ۱۸هسته عملیاتی وابسته به گروهک‌های تروریستی تکفیری را شناسایی و منهدم و بیش از یکصد نفر از عناصر وابسته به داعش و سایر گروهک‌های تکفیری را دستگیر کنند.
امام جمعه دیواندره خاطرنشان کرد: شناسایی و دستگیری بیش از۵۰ نفر از دیگر عوامل دستنشانده و همکار این گروهک‌ها از دیگر اقدامات ارزشمند سربازان گمنام طی سال گذشته در این استان بوده است.
ماموستا مرادی در ادامه با اشاره به امنیت پایدار در ایران اسلامی گفت: ما در مملکتی زندگی می‌کنیم که با وجود تمام هجمه‌های گسترده دشمنان همواره از امنیت پایدار و کاملا مردمی برخوردار بوده است.
وی تصریح کرد: امنیت از مهم‌ترین نیازها در هر جامعه و منشا اصلی رشد و پیشرفت در هر کشوری است.
امام جمعه دیواندره اظهار کرد: مقابله با اقدامات دشمن که همواره در صدد ایجاد تفرقه مذهبی و قومی هستند رسالت تک‌تک مسلمانان است.
ماموستا مرادی گفت: ‌به فرمایش مقام معظم رهبری شیعه انگلیسی مانند شیطان یاری که اسم خودش را الله یاری گذاشته و چه سنی آمریکایی مثل داعش که واقعا اجیر و فرمانبردار امریکا است هیچ بویی از اسلام و مسلمانی نبرده است.
وی با تاکید براینکه هدف وزارت اطلاعات همان اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جذب حداکثری مردم است نه دفع، تصریح کرد: شناسایی باندهای اقتصادی و اخلال گران بازار سکه و ارزو پیشگیری و مقابله با گسترش مفاسد اقتصادی و از بین رفتن منابع ملی از دیگر اقدامات ارزشمند سربازان گمنام است.
امام جمعه دیواندره در ادامه به موضوع ریا از دیدگاه دین اسلام پرداخت و گفت: کسی که ریا کار است دوست دارد آنچه را که انجام می‌دهد دیگران ببینند.
ماموستا مرادی خاطرنشان کرد: ریا به معنای ظاهرسازی و نفاق منافقین حتی نماز خواندنشان نیز برای مردم و ریاکاری است.
وی در بخش دیگری از خطبه‌های این هفته به موضوع انفاق مال گریزی زد و گفت: صدقات خود را با منت گذاشتن به ریا تبدیل نکنید.
امام جمعه دیواندره اظهار کرد: ریا اعمال نیک انسان را باطل و از گناهان کبیره است و انسان ریا کار سرانجام رسوا و عذاب شدید خواهد دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست