موضع قاطع علماء در حمایت از رهبری؛
مقام معظم رهبری با متانت و سنجیدگی توام با عقلانیت و درایت جواب سفیر ترامپ را دادند
علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان حمایت همه جانبه خود را از موضع گیری عقلانی و سنجیده رهبری معظم انقلاب در خصوص آمریکایی ها در دیدار با نخست وزیر ژاپن ابراز داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛  دیدار رهبر انقلاب اسلامی و شینزو آبه نخست‌وزیر ژاپن در روز پنجشنبه ۲۳ خرداد ماه ۱۳۹۸ و مواضع حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌ سرعت به یکی از اخبار مهم دنیا تبدیل شد. سخنانی که چه از جهت محتوا و سوگیری و چه از نظر ادبیات و لحن، صراحتی خاص داشت. این سخنان رهبر انقلاب ضمن آنکه پاسخی قاطع به برخی اظهارات آمریکایی‌ها بود عملا خط بُطلانی نیز بر تحلیل‌ها و خبرسازی‌های انحرافی کشید.

 

نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبری معظم آنچه را که مقتضی حراست از نظام و کرامت امت شهید پرور ایران اسلامی بود بیان فرمودند

مولوی نذیر احمد سلامی در این خصوص با بیان این نکته که بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن به عنوان سفیر و حامل پیام ترامپ بسیار مهم و فصل الخطاب بود ابراز داشت: بنده تصور نمی کنم هیچ یک از مسئولین نظام پاسخی بهتر از بیانات حضرت آقا نسبت به پیام ترامپ داشته باشد.

نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود: رهبری معظم آنچه را که مقتضی حراست از نظام و کرامت امت شهید پرور ایران اسلامی بود و با بیانی منطقی و معقول سخنانی بجا را ایراد داشتند.

وی افزود: امیدواریم مسئولین آمریکایی با شنیدن این بیانات حساب کارشان را بنمایند.

 

امام جمعه بگ قصرقند گفت:  رهبری منطقی ترین و عقلانی ترین روش را در برخورد با آمریکایی ها استفاده کرد

مولوی عبد الخبیر صمدانی فر نیز در خصوص بیانات رهبر معظم در دیدار با شینزو آبه نخست‌وزیر ژاپن عنوان داشت: مقام معظم رهبری با متانت و سنجیدگی توام با عقلانیت و درایت جواب سفیر ترامپ را دادند.

امام جمعه بگ قصرقند در ادامه افزود: دنیا می داند که ایران قبلا در مذاکرات هسته ای برجام با آمریکایی ها گفتگو کرد و نهایتا این آمریکایی ها بودند که توافق بین المللی برنامه اقدام جامع مشترک موسوم به برجام را نقض نمودند به همین جهت دیگر آمریکایی ها غیر قابل اعتماد می باشند.

وی افزود: ملت ایران و جامعه اهل سنت پشت تصمیم رهبری ایستاده و با تمام قدرت از رهبری معظم خود حمایت می نماید زیرا ایشان منطقی ترین و عقلانی ترین روش را در برخورد با آمریکایی ها استفاده کرد.

وی افزود: جهان هم می داند آمریکایی ها خصوصا شخص ترامپ که انسانی ناموزون، پریشان و نامتعادل است قابل اعتماد نیستند.

 

مدیر امور روحانیون و مساجد نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: مذاکره مجدد با آمریکایی ها اتلاف وقت است

مولوی عبدالغنی دهانی نیز در این خصوص با اشاره به جواب قاطع و دشمن شکن رهبری به آمریکایی ها ابراز داشت: مذاکره مجدد با آمریکایی ها اتلاف وقت و بیهوده کاریست.

مدیر امور روحانیون و مساجد نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان در ادامه با اشاره به صراحت رهبری در قبال آمریکایی ها عنوان داشت: آمریکایی ها هیچگاه تا به این اندازه خوار و خفیف نشده بود.

وی با اشاره به سفرهای مقامات عمان، آلمان و همچنین نخست وزیر ژاپن به ایران برای انتقال پیام دولت آمریکا افزود: این سفرها نشان داد که وقتی در برابر زورگویی دشمنان ایستادگی کنیم خودشان با پای خودشان به سراغ ما می آیند چون به اقتدار و قدرت ما معترف اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست