معاون نهاد های دینی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان :
مقصد نهایی انقلاب امام خمینی(ره) پیوستن به حکومت مصلح آخر الزمان (عج) است
حجت الاسلام و المسلمین احمد راهداری گفت: استقلال طلبی یکی دیگر از خصلت های مهم امام بود که آن را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به یادگار نهاد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام و المسلمین احمد راهداری ضمن تسلیت ایام ارتحال ملکوتی امام خمینی رحمت الله علیه ابراز داشت: امام خمینی شخصیتی الهی داشت و تنها از خداوند عالم می ترسید به همین جهت قدرت های پوشالی عالم در منظر ایشان هیچ جایگاهی نداشتند.
وی افزود: بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران عدالت جو و عدالت محور بود و در این راه تمام تلاش و کوشش خود را می نمود.
معاون نهاد های دینی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان افزود: استقلال طلبی یکی دیگر از خصلت های مهم امام بود که آن را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به یادگار نهاد.
وی افزود: عزت امروز ایران اسلامی را ناشی از عزت وجودی امام خمینی توصیف نمود و گفت: تاثیر ناپذیری و عزت نفس امام بی بدیل بود.
وی خاطر نشان کرد: امام راحل با روحیه ای استکبار ستیزانه خود و ملت بزرگ ایران را قوی بار آورد به نحوی که استکبار ستیزی و مقابله با ظلم جز هویت ملت ما گردیده است.
وی بیان داشت: امام حکومتی ر اتشکیل داد که مقصد خود را پیوستن به حکومت جهانی مصلح آخر الزمان (عج)می داند و در این راستا تمام تلاش خود را می نماید تا ایرادات موجود را مرتفع و به تعالی برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست