شیخ حسن بازدار امام جمعه گوده و عضو شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر:
ملت ایران با حضور گسترده خود در انتخابات، دشمنان را همیشه ناامید و مأیوس کرده اند
جامعه اهل سنت نیز، مانند دیگران در همه عرصه‌های سیاسی و انتخابات حضور به سزایی داشته اند. این نشان دهنده اتحاد، همدلی و یکپارچگی امت اسلامی و مسلمانان در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، با توجه به در پیش بودن مهم ترین آزمون، سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، شیخ حسن بازدار امام جمعه گوده و عضو شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر در آستانه روز تاریخی ۲۸ خردادماه به مصاحبه با خبرنگار دفتر پرداخت.
شیخ حسن بازدار گفت: حضور ملت ایران در انتخابات باعث یأس و ناامیدی دشمنان می‌شود. دشمنان با هرگونه تبلیغات سوء بر علیه نظام جمهوری اسلامی قصد دارند مردم را از انتخابات دور کنند و در این راه به هر طریقی وارد شده اند. اما می‌بینیم روز به روز و در هر سال و در زمانی که انتخابات برگزار شده است ملت جمهوری اسلامی حضور سبز و گسترده‌ای در عرصه‌های سیاسی و در انتخابات داشته اند. و دشمنان هرگز نتوانسته اند ملت ایران را از انتخابات دور کنند.
وی افزود: البته این را نیز بدانید ملت جمهوری اسلامی ایران نه فقط در عرصه های انتخابات، بلکه در تمام عرصه‌های سیاسی حضور داشته اند و به دشمنان خودشان اعلام کردند که پایبند به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.
عضو شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر خاطر نشان کرد: دنباله رو راه رهبر انقلاب و فرموده های ایشان هستیم. ملت ایران با حضور گسترده خود، دشمنان را همیشه ناامید و مأیوس کرده اند. و در عرصه‌های انتخابات حضور به سزایی داشته اند و خواهند داشت.
امام جمعه گوده سپس به حضور جامعه اهل سنت در عرصه های سیاسی پرداخت و گفت: جامعه اهل سنت نیز، مانند دیگران در همه عرصه‌های سیاسی و انتخابات حضور به سزایی داشته اند. این نشان دهنده اتحاد، همدلی و یکپارچگی امت اسلامی و مسلمانان در نظام جمهوری اسلامی ایران است.
شیخ حسن بازدار در پایان گفت: گرچه دسیسه های دشمن هرگز نمی تواند مردم را از صندوق‌ها دور کند اما همگان را تشویق و ترغیب می کنم حضور عظیم و گرمی در پای صندوق های رأی داشته باشند. و با حضور گرم خود، مثل همیشه دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی را مأیوس و ناامید کنند.

 

فهرست