امام جمعه فراغی:
ملت ایران تن به خواسته های استکبار جهانی نخواهد داد / امروز دانشمندان کشورمان گام های موفقیت بلندی در عرضه پزشکی جهان برداشته‌اند
آخوند صفری گفت: دانشمندان کشورمان با فصل الخطاب قرار دادن بیانات رهبر معظم انقلاب، گام های موفقیت آمیز بلندی در عرضه پزشکی و بهداشت جهان برداشته اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند محمد امین صفری ضمن تقدیر و تشکر از دانشمندان و متخصصان داخلی برای تولید واکسن کرونا گفت: امروز ایران اسلامی در عرصه پزشکی در دنیا حرفی برای گفتن دارد و ساخت و تولید واکسن کرونا برگ زرین دیگری بر افتخارات و عظمت ایران اسلامی افزوده است.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود: مقام معظم رهبری همواره با بیانات و راهنمایی های خود راه و مسیر پیشرفت کشور را روشن ساخته است و باعث گردیده است که ما به نیروهای جهادی و پزشکی خودمان اتکا کنیم.
وی با بیان اینکه، جوانان کشورمان باید هوشیار بوده و از توطئه های دشمنان غافل نباشند، افزود: دشمن هیچ وقت خیر و صلاح ما را نمی خواهد بلکه با ترفندهای گوناگون در صدد ایجاد اختلاف و دوری مردم از نظام است.
امام جمعه فراغی همکاری و یکدلی مردم کشورمان را در برابر مقابله با کرونا شایسته تحسین دانست و افزود: درست است که کرونا جان عده ای از عزیزان ما را گرفت اما باید با توجه بیشتر به رعایت نکات بهداشتی و جدیت ویژه تر نگذاریم کرونا عزیزان دیگری را از ما بگیرد.
وی خاطرنشان کرد: همدلی و همبستگی آحاد مردم نشان داده است که می توانیم به مشکلات غلبه کنیم و اگر امروز هم اگر همه آحاد مردم با عزمی راسخ بخواهند بر کرونا غلبه کنند حتما میسر خواهد شد.

 

 

فهرست