شناسه خبر: 57603

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=57603

بخشدار هرمز خبرداد
ممنوعیت سفر به جزیره هرمز
حسینی گفت: تردد مسافران و گردشگران غیربومی و بومیان غیر ساکن به جزیره هرمز برای پیشگیری از شیوع بیماری‌ کروناویروس ممنوع شده است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان به نقل از شبستان، « سید مجدالدین حسینی »، بخشدار جزیره هرمز در گفتگو با خبرنگار شبستان با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در جزیره هرمز، اظهارکرد: ممنوعیت تردد مسافر و تعطیلی کلیه پارک ها و اماکن گردشگری این جزیره  در جهت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با جدیت بیشتری در جزیره هرمز ادامه دارد.

وی افزود: در جزیره هرمز  پس از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی موضوع کاهش و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا به طور جد در دستور کار بخشداری این جزیره  قرار دارد ، ضمن تقدیر و تشکر از کلیه مردم فهیم جزیره هرمز به جهت مشارکت و همیاری در اجرای این طرح, از کلیه شهروندان درخواست می کنم از سفر هاغیر ضروری  خودداری کنند و با معدود افرادی که مبادرت به تردد غیر ضروری انجام دهند  و سلامت جامعه را به خطر می اندازند  برخورد قانونی می شود.

حسینی  با بیان اینکه برای جلوگیری از شیوع بیماری‌های ویروسی در مواردی نیز باید محدودیت‌هایی اعمال شود، اضافه کرد: با تدابیری که اندیشیده شد، تردد مسافران و گردشگران غیربومی و حتی بومیان غیر ساکن در جزیره  به جزیره هرمز جهت پیشگیری از شیوع بیماری‌های ویروسی لغو شده است و بنا بر لزوم این کار تداوم خواهد داشت.

رئیس ستاد پیشگیری بیماری کرونا در هرمز با بیان اینکه اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا که مطالبه عمومی بوده مستلزم مشارکت و همکاری  است گفت: در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا با قاطعیت اعمال قانون خواهیم کردو اگر قایقی ازهر کدام از بنادر به سمت جزیره هرمز  اقدام به جابجایی مسافربه این جزیره  نماید توقیف و برابر قانون  با آن برخورد خواهد شد.

بخشدار هرمز باتاکید بر اینکه تمامی اماکن گردشگری این جزیره تا اطلاع ثانوی  بر روی همه مسافرین و شهروندان تعطیل و بسته خواهد بود گفت: اگر شهروندی اقدام به تجمع در روز طبیعت در هر کجای این جزیره نماید با آنها برخورد قانونی خواهدشد.

فهرست