شناسه خبر: 102179

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=102179

امام جمعه اهل سنت بندرترکمن :
منتخبان ملت در انتخابات خلف وعده نکنند
آخوند کر با اشاره به ضرورت حضور مستمر مردم در عرصه‌های سیاسی مانند انتخابات پیش‌رو گفت: نباید اجازه داد قول‌های بی‌سرانجام و خلف وعده برخی منتخبان، همراهی مردم برای شرکت در این رویداد مهم سیاسی را کم‌ کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان به نقل از ایرنا، آخوند عبدالرحمن کر اظهار داشت: مردم ایران از زمان پیروزی انقلاب تاکنون در همه عرصه های انتخاباتی حضوری گرم و دلگرم کننده داشتند چرا که معتقدند سرنوشت کشور با حضور و رای آنان ترسیم می شود.
این روحانی اهل سنت ادامه داد: مشارکت حداکثری مردم پشتوانه ای بی بدیل برای کشور در سطح بین المللی است و هر چقدر استقبال مردم در انتخابات زیادتر باشد مسئولیت منتخبان هم بیشتر است.
امام جمعه اهل سنت شهرستان ترکمن گفت: انتخابات ریاست جمهوری پیش رو با توجه به شرایط حساس کشور دارای اهمیت زیادی است و بر این اساس داوطلبان حضور در این عرصه باید برنامه عملیاتی و کارشناسی ارایه دهند تا مردم برای حضور در پای صندوق رای ترغیب شوند.
آخوند کر با تاکید بر اینکه دشمن در قالب جنگ روانی همواره به دنبال ایجاد بی‌انگیزگی در مردم است متذکر شد: بی‌اعتمادی و انفعال، بزرگترین آسیبی است که می‌تواند حرکت‌های رو به جلوی انقلاب را دچار خدشه کند.
وی تصریح کرد: در شرایط موجود و با وجود تلاش دشمنان برای کاهش انگیزه رای دهندگان، به هر میزان اصل امانت‌داری و بی‌طرفی از سوی مجریان انتخابات رعایت شود به همان اندازه اعتماد مردم افزایش یافته و شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌ رای خواهیم بود.

فهرست