مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه در مراسم معرفی امام جمعه میرآباد:
مهمترین وظیفه علما مرزبانی از اعتقاد جوانان است/ یکی از شاخصه های دینداری تکریم علما است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه در مراسم معرفی امام جمعه میرآباد گفت: مهمترین وظیفه علمای دین مرزبانی از عقیده و اعتقاد جوانان است و نباید نسبت به انجام این مهم کوتاهی صورت پذیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه طی مراسمی با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، بخشداران مرکزی و زمکان، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مقاومت بسیج، فرماندهان نظامی و انتظامی و ائمه جمعه و جماعات شهرستان تلات باباجانی، امام جمعه شهر میرآباد بخش زمکان معرفی شد.

حجت الاسلام و المسلمین فاضلی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه در مراسم اعطا حکم انتصاب امام جمعه، به ماموستا محمد یوسفی به عنوان امام جمعه شهر میرآباد بخش زمکان ثلاث باباجانی ابراز داشت: یکی از شاخصه های دینداری تکریم علما است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه تصریح کرد: علما همانند چراغی روشنگر مسیر مومنان و روشنی بخش مساجد هستند.

این مسئول خاطرنشان کرد: مهمترین وظیفه علمای دین مرزبانی از عقیده و اعتقاد جوانان است و نباید نسبت به انجام این مهم کوتاهی صورت پذیرد.

وی در ادامه یادآور شد: هرجا نشانی از تفرقه و اختلاف میان مسلمانان مشاهده شد قطعأ یهود و استکبار جهانی با برنامه ریزی قبلی به دنبال حکومت و تسلط بر آن منطقه هستند بنابراین تنها را نجات مسلمانان در برابر مکر دشمنان حفظ وحدت و اخوت است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه با اشاره به وحدت و همبستگی مردم شیعه و اهل سنت منطقه عنوان داشت: خوشبختانه در منطقه اورامانات با توجه به وجود تمام مذاهب، وحدت و همدلی حرف اول را  در منطقه می زند.

حجت الاسلام والمسلمین فاضلی در پایان ابراز داشت: هر زمان که علما و روحانیون در تمامی عرصه های اسلام حضور داشته باشند قطعأ توطئه های دشمنان نقش برآب خواهد شد.

گفتنی است در پایان حجت الاسلام و المسلمین فاضلی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه برای ماموستا یوسفی امام جمعه شهر میرآباد بخش زمکان ثلاث باباجانی از خداوند متعال آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون مسئلت طلبید.

فهرست