روحانی اهل سنت گلستانی:
مومنین کمک به نیازمندان و محرومان جامعه را در ماه رمضان فراموش نکنند
آخوند رحمن بردی محمدی گفت: ماه رمضان ماه نزدیکی دلها است و مومنین کمک به نیازمندان و محرومان جامعه را در ماه رمضان فراموش نکنند.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند رحمن بردی محمدی به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان ضمن تبریک این ایام به خبرنگار ما گفت: ماه رمضان فرصت طلایی برای رسیدن به قرب الهی و لازم است از برکات بی پایان این ماه بهره لازم را ببریم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه حضور در مسجد و عبادت در صفوف منظم از تاکیدات بزرگان دین بوده و اتحاد و همدلی مسلمانان را نشان می دهد، افزود: مومنین در طول سال نیز ارتباط خود را با مساجد بیشتر کنند و به حضور در ایام رمضان و اعیاد فطر و قربان بسنده نکنند بلکه در تمامی طول سال در مساجد حضور فعال و موثر داشته باشند.

این روحانی اهل سنت، بر حفظ حرمت و شان ماه مبارک رمضان تاکید کرد و افزود: افرادی که به دلایل پزشکی امکان گرفتن روزه برای آنها وجود ندارد و همچنین مسافران باید رعایت حال روزه داران را کرده و از خوردن و آشامیدن در ملاء عام پرهیز کنند.

وی عنوان کرد: در ماه مبارک رمضان شاهد افزایش کمک مردم به محرومان و نیازمندان بوده ایم و انتظار می رود امسال نیز هم چون سنوات گذشته این امر خداپسندانه بیشتر و بهتر در جامعه ما رخ بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست