شناسه خبر: 138588

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=138588

آخوند چرکزی:
مکتب شهید حاج قاسم بین نسل جوان معرفی و ترویج شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اینچه‌برون گفت: مکتب، مرام و شاخص‌های شهید حاج قاسم سلیمانی باید در بین نسل جوان معرفی و ترویج شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان به نقل از فارس گلستان، آخوند عبدالغفور چرکزی اظهار کرد: مکتب، مرام و شاخص‌های شهید حاج قاسم سلیمانی مانند‌ جانفشانی، ایثارگری و تلاش های مخلصانه او باید به مانند فرهنگ بین نسل جوان معرفی و ترویج شود.
وی تصریح کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی باید نسل جوان را‌ تربیت و آماده کنیم و برای تربیت آنها نیاز به الگوهایی چون شهید حاج قاسم سلیمانی داریم.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اینچه‌برون خاطرنشان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی در بین قلوب همه مردم جهان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و برای همه مسلمانان چه شیعه و چه سنی یک الگو و شاخص ارزشمند به‌شمار می‌رود.
وی درباره سالگرد حماسه ۹ دی بیان کرد: ملت ایران در حماسه ۹ دی با جان و دل و از همه اقوام و مذاهب در یک صف و زیر پرچم ولایت فقیه وارد میدان شده و درس خوبی به دشمنان داخلی و خارجی دادند.
آخوند چرکزی درباره برنامه‌های دهه بصیرت و میثاق با ولایت گفت: در راستای تجدید میثاق با ولایت و رهبری، برنامه‌های خوبی در منطقه مرزی داشلی‌برون برگزار شد تا مردم ترکمن با حضور خود در این برنامه‌ها بار دیگر با آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

فهرست