شیخ اسماعیل خمیسی امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب(ع) روستای بنود:
نامگذاری امسال مرتبط با تولید نشان از دغدغه رهبر معظم انقلاب در زمینه توسعه تولیدات داخلی است
شعار سال ۹۸ از سوی رهبر انقلاب با عنوان رونق تولید، سال بعد به نام جهش تولید و امسال هم به صورت مصداقی تر موضوع تولید را با پشتیبانی و رفع موانع نام گذاری کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ اسماعیل خمیسی امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب(ع) روستای بنود به مناسبت سال ۱۴۰۰ هجری شمسی و نامگذاری این سال به «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: شعار امسال هم مانند سال‌های اخیر با عنوانی مرتبط با تولید نامگذاری شد که نشان از دغدغه رهبر معظم انقلاب در زمینه توسعه تولیدات داخلی دارد.
وی افزود: امروز کشورمان از نظر جمعیتی و اقتصادی در شرایطی قرار دارد که اگر نتواند اقدامی فوری برای رشد تولید رقم بزند، در آینده بخت چندانی برای رهایی از چرخه فقر نخواهد داشت. به همین دلیل شعار سال ۹۸ از سوی رهبر انقلاب با عنوان رونق تولید، سال بعد به نام جهش تولید و امسال هم به صورت مصداقی تر موضوع تولید را با پشتیبانی و رفع موانع نام گذاری کردند.
شیخ اسماعیل خمیسی خاطر نشان کرد: از بیانات رهبر انقلاب چنین بر می آید که پشتیبانی و حمایت از تولید فقط کار مسئولان نیست و لازم است آحاد مردم هم در این زمینه نقش آفرینی نمایند. به خصوص کارکرد اهل مسجد در این خصوص بی بدیل است و با تشکیل کارگاه های کوچک و زودبازده باید وارد عرصه تولید و اشتغال شوند.
امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب(ع) روستای بنود گفت: این سه مقوله از لحاظ عناوین سیاسى، اجتماعى و اقتصادى جایگاه بسیار بالایى دارند که با درک عمیق از این مهم بتوانیم به سطح قابل توجهى از عمران برسیم. این شعار در استان بوشهر و شهرستان عسلویه مصدق کاربردى و عملى تر مى تواند داشته باشد. لازم است که مسؤلین مربوطه علاوه بر برگزارى همایش تخصصى و ارائه مقالات در این خصوص، همکارى لازم با کارآفرینان داشته باشند.

فهرست