امام جمعه اهل سنت نیلشهر:
نام بلند امام خمینی(ره) و شخصیت ماندگار ایشان هرگز ازخاطره ها محو نمی شود
مولوی عبدالواحد رمضانی گفت: حضرت امام(ره) از نظر علم و عمل و درک عمیق معرفتی و نیز تقوای عملی و علمی از بزرگترین شخصیتهای اسلامی معاصر بشمار می آید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت  از خراسان، مولوی عبدالواحد رمضانی امام جمعه اهل سنت نیلشهر تربت جام ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ اظهار داشت: حضرت امام(ره) از نظر علم و عمل و درک عمیق معرفتی و نیز تقوای عملی و علمی از بزرگترین شخصیتهای اسلامی معاصر بشمار می آید و می توان گفت نام بلند امام خمینی(ره) و شخصیت ماندگار ایشان هرگز ازخاطره ها محو نمی شود.

وی افزود: مقام معظم رهبری که خود از برجسته ترین شاگردان امام و مریدان ایشان است در رابطه با ویژه گیهای شخصیتی و فردی حضرت امام(ره) بیان داشته اند، من قادرنیستم خصلتهای انسانی و والای این مرد بزرگ راکه به مثل خورشید درتاریخ ایران درخشید را توصیف کنم.

مولوی رمضانی ادامه داد: جمله ای در وصیت نامه حضرت امام خمینی است که هرگز نباید آن را فراموش کرد. ایشان فرمودند آن عاملی که انقلاب ما را به پیروزی رساند همان عامل، انقلاب را تداوم خواهد داد یعنی اتکال به خدا ایمان مردم به اسلام و تصمیم قاطع در انجام وظیفه الهی و اسلامی و وحدت کلمه رمز پیروزی و تداوم انقلاب است و این یک درس همیشگی برای همه ماست. امام خمینی(ره) با استفاده از این چهار عامل در جهت ایجاد حکومتی مبتنی بر ارزش های اسلامی قدم گذاشتند و با حمایت مردم توانستند انقلاب اسلامی ایران را در سال ۵۷ به پیروزی برسانند.

فهرست