شناسه خبر: 6060

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6060

امام جمعه اهل سنت موقت چابهار:
نجات دنیا در گرو نابودی رژیم اسراییل و آمریکاست
امام جمعه اهل سنت موقت چابهار گفت: دنیای اسلام امروز فهمیده است آمریکا و اسرائیل دشمنی دیرینی با مسلمانان دارند و مطمئنا با نابودی این دو رژیم غاصب، صلح جهانی پدیدار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از چهاربهاران، مولوی عبدالواحد بزرگزاده، امام جمعه موقت اهل سنت چابهار در گفت وگو با چهاربهاران با اشاره به تحریم های دشمنان گفت: دشمنان در چهار دهه اخیر برای ضربه زدن به نظام و انقلاب و تسلیم کردن ملت ایران تلاش کردند اما به لطف الهی تمامی نقشه های شوم آنان به شکست منجر شد و هیچ نتیجه ای نگرفتند، حتی با انتقال سفارت آمریکا به اسرائیل این تجاوزات یهودی را به رسمیت شناختند.

وی بیان کرد: روز قدس روز حمایت و همبستگی با مظلومان، یادگار امام راحل بوده و جلوه‌ای از اتحاد و انسجام دنیای اسلام است و برخی کشورهای عربی باید از حمایت و چشمداشت به آمریکا دست بردارند.

امام جمعه موقت اهل سنت چابهار با بیان اینکه روز قدس روز نه هب معامله قرن است، گفت: حمایت از فلسطین و راهپیمایی روز قدس تاثیر خود را گذاشته و رژیم صهیونیستی به عنوان غده سرطانی در دل جوامع اسلامی، در نهایت ضعف قرار گرفته و تابوی شکست ناپذیر بودن این رژیم از بین رفته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست