عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه اهل سنت قشم:
نظام اسلامی به نیروهایی از جنس فرماندهان سپاه نیاز دارد
امام جمعه اهل سنت قشم با بیان اینکه عملکرد فرماندهان موفق و کارآمد سپاه پاسداران، محبوبیت نظام و انقلاب را موجب می‌شود، گفت: نظام اسلامی به نیروهایی از جنس فرماندهان سپاه نیاز دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری فارس، شیخ عبدالرحیم خطیبی در آیین تکریم و معارفه فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم اظهار داشت: قضاوت افکار عمومی می‌تواند معیار مناسبی برای سنجش میزان رضایت پروردگار از عملکرد یک مقام مسئول باشد.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه اهل سنت قشم با بیان این آیین‌های تکریم و معارفه عموما به سه دسته تقسیم می‌شود، افزود: بی‌تفاوتی، خوشحالی و اندوه از مهمترین حالاتی است که به هنگام تکریم و معارفه یک مسئول در مردم ایجاد می‌شود.

امام جمعه اهل سنت قشم تصریح کرد: فرمانده سپاه قشم در طول حدود ۳۲ ماه عمر خدمتی خود در جزیره قشم توانست با خدمت بی منت و خالصانه محبوبیت مردمی مطلوبی را کسب کند و آیین تکریم حقیقتا موجب اندوه مردم است.

خطیبی ادامه داد: عملکرد فرماندهان موفق و کارآمد سپاه پاسداران، محبوبیت نظام و انقلاب را موجب می‌شود و نظام اسلامی همواره به چنین شخصیت‌هایی نیاز دارد.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه اهل سنت قشم وحدت‌گرایی را از دیگر شاخصه‌های نیروهای کارآمد برشمرد و اضافه کرد: تمامی مسئولان و مدیران شهرستان باید چنین شیوه خدمتی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

گفتنی است، طی این آیین «محمد سالاری» و حجت‌الاسلام والمسلمین «امید درویشی» طی احکامی جداگانه به عنوان فرمانده و مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه قشم منصوب شدند و از خدمات «رحمت‌اله دهقانی» و حجت‌الاسلام والمسلمین «موسی خالصی» تجلیل شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست