امام جمعه اهل سنت سهمو شمالی؛
نقش قوه قضاییه در جمهوری اسلامی کلیدی و بی‌بدیل است
شیخ ابراهیم صمدی امام‌جمعه اهل سنت سهمو شمالی با انتشار پیامی هفته قوه قضاییه را به دستگاه قضایی و قضات پاک‌دست کشور تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ ابراهیم صمدی امام‌جمعه اهل سنت سهمو شمالی با انتشار پیامی هفته قوه قضاییه را به دستگاه قضایی و قضات پاک‌دست کشور تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است؛
بسم‌الله الرحمن الرحیم
«یأیها الذین آمنوا کونوا قوامین لله شهداء بالقسط و لا یجرمنکم شنأن قوم علی ألا تعدلوا اعدلوا هو أقرب للتقوی و اتقوا الله إن الله خبیر بما تعملون».
نظام جمهوری اسلامی ایران بر سه قوه استوار است که قوه قضاییه یکی از آن سه قوه است و نقش کلیدی و بی‌بدیلی در درون نظام جمهوری اسلامی ایران را ایفا می‌کند.
هفته قوه قضائیه یادواره شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش می‌باشد و یک تلنگری برای ما و همه مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه دستگاه قضایی است تا بر عزم و جزممان در برابر خدمت به‌نظام و صیانت از کرامت انسانی و دفاع از مظلومین و برقراری عدالت و حقوق شهروندی بیفزاید.
به همین مناسبت هفته قوه قضاییه را به رئیس دستگاه قضا و تمامی دست‌اندرکاران آن در سراسر کشور به‌ویژه استان بوشهر و شهرستان عسلویه تبریک می‌گویم و از خداوند منان برای همه آرزوی توفیق توأم با سلامتی مسئلت می‌نمایم.
ابراهیم صمدی
امام‌جمعه روستای سهمو شمالی

فهرست