هفته گرامیداشت استاندارد
نقش مهم استاندارد در تامین سلامت، ایمنی و کیفیت زندگی مردم
امام جمعه اهل سنت کیش نقش استاندارد را در تامین سلامت، ایمنی و کیفیت زندگی مردم را بسیار مهم و اثر گذار دانست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از  خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، شیخ یعقوب شمس در دیدار با رئیس وکارکنان اداره استاندارد و نظارت غذا و داروی کیش به مناسبت هفته گرامیداشت استاندارد بر ضرورت استاندارد سازی در بخش های مختلف تاکید کرد.

شیخ یعقوب شمس

امام جمعه اهل سنت کیش، با بیان اینکه علامت استاندار موجب اطمینان خاطر در مصرف کنندگان می شود، افزود: وجود علامت استاندارد بر روی محصولات و خدمات رغبت مردم برای استفاده از کالاها را بیشتر کرده و مردم با آرامش و اطمینان خاطر محصولات استاندارد را خریداری می کنند.
شیخ یعقوب شمس با تاکید بر اهمیت توجه به استاندارد سازی اغماض در این حوزه را امری غیر قابل پذیرش عنوان کرد و افزود: استاندارد کار بسیار  مهم و مقدسی است لذا در نظارت های با کسی اغماض نکنید.
وی گفت: برای کارکنان این اداره از خداوند متعال آرزوی  توفیق و انجام خدمات شایسته تر دارم.
سعید صومعه رئیس اداره استاندارد کیش با اشاره به عملکرد یک ساله این اداره به بازدیدهای مستمر و نظارت های اداره استاندارد از بخش های مختلف محصولات سلامت محور و واحدهای اقامتی، پذیرایی و خدماتی به ویژه  بازدیدهای ادواری از آسانسورهای کیش بر اهمیت اجرای طرح کنترل کیفیت مصالح ساختمانی به عنوان یکی از خدمات اداره استاندارد کیش تاکید کرد.

وی افزود: با اجرای دقیق این طرح که به زودی به صورت مکانیزه انجام خواهد شد شاهد ارتقاء سطح کیفیت ساخت و ساز در جزیره کیش خواهیم بود.

فهرست