امام جمعه آق قلا :
نقش نیروهای انتظامی در ایجاد امنیت و آرامش بسیار موثر و قابل توجه است
امام جمعه اهل سنت آق قلا گفت: نقش نیروهای انتظامی در ایجاد احساس امنیت و آرامش در سطح جامعه بسیار موثر و قابل توجه است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالحی میرزاعلی نیروی انتظامی را مظهر اقتدار ملی در تامین امنیت دانست و گفت: ایران اسلامی با تلاش نیروهای مقتدر نظامی و انتظامی دارای بالاترین اقتدار و امنیت است.
وی با اشاره به جایگاه و رسالت نیروهای انتظامی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری نیز تأکید داشتند، نیروی انتظامی باید مظهر اقتدار، عزت و رحمت باشد.
امام جمعه اهل سنت آق قلا افزود: نیروی انتظامی نماد امنیت در کشور ایران است و هر زمانی که نیروی انتظامی قدرت و اقتدار بیشتری از خود نشان داده است، امنیت در جامعه شکل پر رنگ‌تری به خود گرفته است.
آخوند عبدالحی میرزاعلی تصریح نمود: نیروهای انتظامی اولین حامی و مدافع حقوق مردم هستند و هر جا مردم می بینند حقشان ضایع شده اولین جایی که مراجعه می کنند نیروی انتظامی است.
وی، ایمان به خدا و بصیرت، اعتماد عمومی مردم به نیروی انتظامی، حمایت و پشتیبانی مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی و انسجام و نظم درونی را از جمله سرمایه های معنوی این نیرو برشمرد و افزود: نیروی انتظامی یک نیروی دارای نشاط و حیات است و درهمه زمان ها و همچنین از بدو انقلاب تاکنون شهدای زیادی تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست