مدیر دارالقرآن علی‌اشرف صادقی
نمایشگاه «دوست من قرآن» در کردستان برپا می‌شود
مدیر دارالقرآن علی‌اشرف صادقی از برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات/ قرآن نسخه شفابخش برای بشریت است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، صبا خاوریان مقدم از قرآن به‌عنوان یک نسخه شفابخش نام برد و اظهار کرد: این کتاب الهی می‌تواند امراض باطنی انسان‌ها را معالجه کند و هرکس این نسخه را بشناسد، شخصیت علمی، عملی و معنوی او به‌خوبی شکل خواهد گرفت.
مدیر دارالقرآن مرحوم علی‌اشرف صادقی بر ترویج هرچه بیشتر فرهنگ قرآنی در بین جامعه به ویژه در میان قشر جوان تاکید کرد و افزود: ایجاد انس و پیوند کودکان و دانش‌آموزان با قرآن کریم، می‌تواند از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کند.
به گفته وی، اولیای دانش‌آموزان می‌توانند با ارتباط منسجم و پیوند عمیق با اولیای مدرسه در این امر خطیر نقش مهمی داشته باشند.

وی تصریح کرد: تقویت حلقه‌های پیوند بین مدارس، والدین، مسجد، هیأت‌های مذهبی و قرآنی می‌توان در تربیت اسلامی  ایرانی نقش مهمی داشته باشد.

وی در ادامه از برگزاری نمایشگاه کتاب و محصولات قرآنی و فرهنگی به همت دارالقرآن‌های یادگار امام و علی‌اشرف صادقی به مناسبت گرامیداشت هفته قرآن از ۲۴ آذرماه در سنندج خبرداد و گفت: این نمایشگاه قرآنی ویژه دانش‌آموزان فرهنگیان آموزش‌وپرورش بود.

به گفته وی، نمایشگاه «دوست من قرآن» دارای هفت غرفه محصولات قرآن و فرهنگی بوده است.
مدیر دارالقرآن مرحوم علی‌اشرف صادقی بیان کرد: در این نمایشگاه غرفه‌هایی در زمینه محصولات حجاب و عفاف، کتاب‌های جدید آموزشی قرآن ویژه دانش‌آموزان و کتاب‌های آموزشی ویژه تدریس قرآن از انتشارات دارالقرآن آموزش‌وپرورش، غرفه قرآن بخوان و جایزه‌بگیر، ایستگاه نقاشی با موضوعات قرآنی و غرفه مسائل شرعی، بازی‌های فکری و هوشی و لوازم‌التحریر در این نمایشگاه برپاشده است.
وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه قرآنی از ۲۴ تا ۲۷ آذرماه به مدت چهار روز در دارالقرآن یادگار امام برپا خواهد شد، عنوان کرد: دو روز از این نمایشگاه شامل روزهای ۲۴ و ۲۵ آذرماه ویژه بانوان و دو روز دیگر ۲۶ و ۲۷ ویژه آقایان بوده است.
خاوریان مقدم اعلام کرد: دانش‌آموزان با تمسک به قرآن و معارف اسلامی می‌توانند به موفقیت‌های علمی و اجتماعی رسیده و باید بدانند که همه این‌ها از الطاف قرآن کریم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست