مدیر مرکز اسلامی آذربایجان‌غربی
نهاد مقدس بسیج یکی از تجربه‌های موفق انقلاب اسلامی است
حجت الاسلام عسگر فعال آذر اظهار داشت: نهاد بسیج یکی از شاخصه‌های موفقیت نظام در عرصه‌های مختلف است و همه موفقیت‌های انقلاب اسلامی با تلاش‌های شبانه‌روزی، جهادی و بدون تشریفات بسیجیان حاصل شده‌است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی،ماموستا “سید عبدالله موسوی” طی مراسمی با حضور مدیر مرکز اسلامی آذربایجان‌غربی و امام جمعه و فرماندار تکاب به عنوان امام‌ جمعه اهل سنت این شهرستان معرفی‌ شد.

مدیر مرکز اسلامی آذربایجان‌غربی روز دوشنبه در این آیین گفت: بسیجیان و رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس و پس از آن هیچ‌گاه انگیزه غیرالهی نداشتند و همواره در راه خدا گام برداشتند و برای خدا جنگیدند، دفاع کردند و ماندگار شدند.

حجت الاسلام عسگر فعال آذر با بیان اینکه نهاد مقدس بسیج یکی از تجربه‌های موفق انقلاب اسلامی است، افزود: نهاد بسیج یکی از شاخصه‌های موفقیت نظام در عرصه‌های مختلف است و همه موفقیت‌های انقلاب اسلامی با تلاش‌های شبانه‌روزی، جهادی و بدون تشریفات بسیجیان حاصل شده‌است.

وی بیان‌کرد: بی‌ادعا بودن و بدون توقع کارکردن از مولفه‌های موفقیت و ماندگاری بسیج است که نباید از آنها دور شویم و همواره باید روحیه و تفکر بسیجی را سرلوحه کار خود قراردهیم.

مدیر مرکز اسلامی آذربایجان‌غربی اظهارداشت: برای بقا و تداوم انقلاب اسلامی به گسترش بسیج و فرهنگ و تفکر بسیجی در کشور نیاز داریم.

حجت الاسلام فعال آذر اضافه کرد: ادارات و دستگاه‌های اجرایی امام جمعه اهل تسنن تکاب را در رسیدن به اهداف، تقویت وحدت و ترویج و نشر احکام اسلامی کمک و همراهی کنند.

بعد از معارفه امام جمعه جدید اهل سنت شهرستان تکاب حجت الاسلام عسگر فعال آذر بهمراه هیئت همراه از جناب شیخ انور هاشمی زنبیل نیز دیدار کردند.

همچنین در ادامه این دیدارها از خانواده شهید  ابراهیم یلی دیدار کردند.

انتهای پیام

 

 

 

فهرست