امام جمعه تاتار علیا رامیان:
نوجوانان ثمره ملت و آینده سازان فردای جامعه هستند
امام جمعه اهل سنت شهر تاتار علیا شهرستان رامیان گفت: نوجوانان و جوانان ثمره ملت و آینده سازان فردای جامعه هستند.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند حاجی محمد جرجانی در نماز جمعه این هفته شهر تاتار علیا شهرستان رامیان با اشاره به دوره نوجوانی و جوانی گفت: جوانان امروز آینده سازان فردا هستند و لزوم توجه به نوجوانان و جوانان رشد و شکوفایی جامعه را دربرخواهد داشت.
وی با بیان اینکه، دوران جوانی و نوجوانی بهترین دوران زندگی انسان و دورانی فوق العاده و غیرقابل تکرار است، تصریح نمود: از جوانان می‌خواهم قدر جوانی خود را بدانند چراکه جوانان می‌توانند قله‌های رفیع موفقیت را طی کنند.
امام جمعه اهل سنت تاتار علیا شهرستان رامیان، دوران نوجوانی را دوران بهره برداری از زمان و فرصت طلائی برشمرد و افزود: نوجوان اگر از این نعمت با ارزش که خداوند در اختیار او قرار داده است استفاده کند می تواند بهره برداری ارزشمندی را از آن داشته باشد.
آخوند حاجی محمد جرجانی در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن تبریک ۲۷خرداد، سالروز تشکیل جهاد سازندگی گفت: جهاد سازندگی با فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در روز ۲۷ خرداد ۱۳۵۸ تشکیل شد.
وی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد کار سالانه جهاد کشاورزی شهرستان رامیان، تصریح کرد: عمران و آبادانی و تلاش برای محرومیت زدایی و … از فلسفه های فلسفه تشکیل جهاد کشاورزی بود و مجموعه ای از نیروهای مخلص و فداکار گرد هم جمع شدند تا مشکلات را برطرف کنند.
امام جمعه اهل سنت تاتار علیا شهرستان رامیان در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع زکات نیز اشاره نمود و با اشاره به اینکه خداوند  متعال در آیات گوناگون قرآن کریم مؤمنان را ترغیب به پرداخت زکات می‌کند، اظهار کرد: زکات در جوامع اسلامی به‌عنوان یک فریضه مقدس دینی و اسلامی است که ریشه در اعماق قلب مسلمانان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست