بسته ویژه خبری؛
نگاهی گذرا به مهم ترین اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
بسته ویژه خبری و گزيده اي مهم از اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شواری برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، گزیده ای مهم از اخبار اهل سنت کشور تهیه و در قالب یک بسته ویژه خبری تنظیم گردیده است؛ در این بسته شاهد بخش هایی مهم از این اخبار هستیم.

در طول هفته ممکن است به علت مشغله های کاری و غیر کاری از اخبار مهم پیرامون خود و جامعه مخاطبمان بی خبر باشیم، روابط عمومی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در راستای احترام به مخاطبین خود و همچنین تولید محصولات مختلف و ویژه ی خبری جهت دسترسی آسان و سریع مخاطبین به مهم ترین عناوین خبری هفته تصمیم به تهیه ی بسته ی ویژه خبری و گزیده ای مهم از اخبار اهل سنت کشور در انتهای هر هفته، گرفته است که به نظر می رسد مخاطبین محترمی که در طول هفته نتوانسته اند اخبار را دنبال کنند، می توانند با مطالعه این بسته مختصر و مفید از اخبار اهل سنت کشور با خبر شوند.

بدیهی است که اخبار هفته گذشته با عناوینی پیرامون روز جهانی قدس و عید سعید فطر و پوشش مراسم های گوناگون و حواشی این دو رویداد مهم بوده است.

ـ یکی از مهم ترین اخبار هفته گذشته که به روزهای آخر ماه مبارک رمضان مربوط بوده و رویدادی تاریخی و ریشه دار به شمار می رود، اختصاص یافته است.

این خبر به برگزاری نود و یکمین سالگرد مراسم ختم قرآن کریم در مدرسه علوم دینی چنارلی شهرستان مراوه تپه با حضور پرشور و باشکوه طلاب، روحانیون و مردم اهل سنت از سراسر استان گلستان اشاره کرده و تصاویر بسیار جذابی منتشر کرده است.

ـ خبر مهم بعدی به پوشش حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس در مناطق اهل سنت پرداخته است.

تصاویر حضور مردم در دو استان به عنوان نمونه جهت مشاهده انتخاب شده است.

ـ خبر مهم سوم بسته ویژه خبری به یک گزارش خبری مهم از برگزاری آئین افتتاح مدرسه حج در ایرانشهر اختصاص یافته است.

این گزارش خبری به جزئیات افتتاح این مراسم پرداخته و سخنرانی مسئولین امر و علمای اهل سنت در این مراسم را پوشش داده است.

ـ رهبریت در اسلام مولفه‌ اصلی پیروزی مکتب امام خمینی رحمت الله عنوان خبر مهم بعدی هفته گذشته بود که یک گفتگوی کوتاه با ماموستا محمد امین راستی عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه موقت سنندج  در خصوص شخصیت امام (ره) در آستانه سالروز رحلت ایشان است.

ـ خبر بعدی بسته ویژه خبری این هفته نیز به یک مصاحبه مختصر و کوتاه در مورد دیگر مناسبت هفته گذشته یعنی سالروز کشتار ظالمانه ۱۵ خرداد سال ۴۲ توسط رژیم طاغوت، با مولوی عبدالرحیم رئیسی فعال فرهنگی اهل سنت اختصاص یافته است.

این خبر با “عنوان ملت ایران از نسل ۱۵ خردادی هاست و تن به ذلت نمی دهند” منتشر شده و در میان مخاطبین سایت از استقبال خوبی برخوردار شده است.

ـ آخرین خبر مهم هفته ی گذشته از قول مولوی شرف الدین جامی الاحمدی عضو سابق شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت عید فطر را فقط بر اساس اعلام دفتر مقام معظم رهبری دانسته است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست