بسته ویژه خبری؛
نگاهی گذرا به مهم ترین اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
بسته ویژه خبری و گزيده اي مهم از اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شواری برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، گزیده ای مهم از اخبار اهل سنت کشور تهیه و در قالب یک بسته ویژه خبری تنظیم گردیده است؛ در این بسته شاهد بخش هایی مهم از این اخبار هستیم.

در طول هفته ممکن است به علت مشغله های کاری و غیر کاری از اخبار مهم پیرامون خود و جامعه مخاطبمان بی خبر باشیم، روابط عمومی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در راستای احترام به مخاطبین خود و همچنین تولید محصولات مختلف و ویژه ی خبری جهت دسترسی آسان و سریع مخاطبین به مهم ترین عناوین خبری هفته تصمیم به تهیه ی بسته ی ویژه خبری و گزیده ای مهم از اخبار اهل سنت کشور در انتهای هر هفته، گرفته است که به نظر می رسد مخاطبین محترمی که در طول هفته نتوانسته اند اخبار را دنبال کنند، می توانند با مطالعه این بسته مختصر و مفید از اخبار اهل سنت کشور با خبر شوند.

هفته ای که گذشت را می توان هفته ی تعدد و تنوع اخبار پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت نامید.

خبر راه‌اندازی ۱۰ مدرسه حجّ در مناطق سنی‌نشین کشور اولین خبر مهم بسته ویژه خبری این هفته می باشد.

خبر مهم بعدی گزارش ویژه خبری این هفته به برگزاری کمیسیون جذب و گزینش مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت در محل دبیرخانه در تهران پرداخته است.

“هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت برگزار می شود” عنوان خبر مهم بعدی این هفته است.

مدیرکل بنیاد مسکن ‌سیستان و بلوچستان خبر از تفاهم صورت گرفته با دارالافتا دارالعلوم زاهدان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نسبت به اجرای طرح ساخت مسکن روستایی برای برادران اهل سنت خبرداد.

خبر مهم بعدی بسته ویژه خبری به انتصاب امام جمعه سنندج توسط نماینده ولی فقیه در استان کردستان می پردازد.

در خبر بعدی این بسته ویژه آمده است: ماموستا ملا قادر قادری در نشست ائمه جمعه و جماعت پاوه گفت: همه ما بایدهوشیار و آگاه باشیم و بیشتر کار کنیم ،زیرا کینه دشمنان از ایران اسلامی زیاد است  وهر شب در فکر توطئه ای جدید بر علیه این مملکت و نظام هستند.

آخرین خبر مهم بسته ویژه این هفته متعلق به خطبه های نمازجمعه هفته گذشته (۹۸/۹/۱۵) است که مطالعه و اطلاع از محتوای آن خالی از لطف نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست