بسته ویژه خبری؛
نگاهی گذرا به مهم ترین اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
بسته ویژه خبری و گزيده اي مهم از اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شواری برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، گزیده ای مهم از اخبار اهل سنت کشور تهیه و در قالب یک بسته ویژه خبری تنظیم گردیده است؛ در این بسته شاهد بخش هایی مهم از این اخبار هستیم.

در طول هفته ممکن است به علت مشغله های کاری و غیر کاری از اخبار مهم پیرامون خود و جامعه مخاطبمان بی خبر باشیم، روابط عمومی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در راستای احترام به مخاطبین خود و همچنین تولید محصولات مختلف و ویژه ی خبری جهت دسترسی آسان و سریع مخاطبین به مهم ترین عناوین خبری هفته تصمیم به تهیه ی بسته ی ویژه خبری و گزیده ای مهم از اخبار اهل سنت کشور در انتهای هر هفته، گرفته است که به نظر می رسد مخاطبین محترمی که در طول هفته نتوانسته اند اخبار را دنبال کنند، می توانند با مطالعه این بسته مختصر و مفید از اخبار اهل سنت کشور با خبر شوند.

هفته ای که گذشت، هفته ای پر خبر و پر از رویداد های مهم بود؛ برگزاری نشست تبیین و ایده پردازی بیانیه گام دوم انقلاب ویژه فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی اهل سنت کشور در اواسط هفته گذشته مهم ترین رویداد این بسته خبری است.

دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و ساختمان این دبیرخانه هفته گذشته میزبان قریب به ۶۰ تن از فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی اهل سنت کشور بود. فرهیختگانی که برای شرکت در نشستی تحت عنوان تبیین و ایده پردازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در تهران حضور داشتند.

خبر مهم بعدی هفته گذشته مصاحبه خبرنگار دبیرخانه در خراسان با مولوی عبدالغفور مسلمان مدیر مدرسه علمیه تعلیم القرآن و السنه نشتیفان شهرستان خواف است که در خصوص برگزاری جشنواره امام رضا (ع) در ایام ولادت ایشان است.

دیگر خبر مهم هفته گذشته که بی ارتباط با خبر قبلی نیست نیز متعلق به خراسان و یک مصاحبه دیگر است. مصاحبه ای با عنوان “عشق و ارادت به اهل بیت پیامبر جز ارکان اعتقادی اهل سنت است” که از زبان مولوی رحیم نامدار از علمای شاخص اهل سنت خراسان جاری شده است.

خبر مهم بعدی بسته ویژه خبری به شهادت سه تن از پاسداران پیرانشهری پرداخته است که هفته گذشته اخبار آن منتشر شد.

این خبر که سخنان امام جمعه اهل سنت پیرانشهر را منتشر کرده به ایستادگی در برابر ظلم و استکبار جمهوری اسلامی پرداخته اشت.

خبر مهم بعدی اخبار هفته گذشته سخنان حجت الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت را در نشست تبیین و ایده پردازی گام دوم انقلاب ویژه فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی اهل سنت کشور را پوشش داده است.

حضور فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی اهل سنت کشور در موزه عبرت ایران نیز یکی دیگر از اخبار مهم هفته گذشته و برنامه های در نظر گرفته شده برای حاضرین در نشست دو روزه تهران بود.

سخنان استاد رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و حجت الاسلام والمسلمین قمی معاون امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری در نشست دو روزه تهران نیز نکات مهمی داشت.

حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدای این مرزوبوم دیگر برنامه ی حضور فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی اهل سنت کشور بود.

آخرین خبر مهم بسته ویژه این هفته متعلق به خطبه های نمازجمعه هفته گذشته (۹۸/۴/۲۸) است که مطالعه و اطلاع از محتوای آن خالی از لطف نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست