بسته ویژه خبری؛
نگاهی گذرا به مهم ترین اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
بسته ویژه خبری و گزيده اي مهم از اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شواری برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، گزیده ای مهم از اخبار اهل سنت کشور تهیه و در قالب یک بسته ویژه خبری تنظیم گردیده است؛ در این بسته شاهد بخش هایی مهم از این اخبار هستیم.

در طول هفته ممکن است به علت مشغله های کاری و غیر کاری از اخبار مهم پیرامون خود و جامعه مخاطبمان بی خبر باشیم، روابط عمومی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در راستای احترام به مخاطبین خود و همچنین تولید محصولات مختلف و ویژه ی خبری جهت دسترسی آسان و سریع مخاطبین به مهم ترین عناوین خبری هفته تصمیم به تهیه ی بسته ی ویژه خبری و گزیده ای مهم از اخبار اهل سنت کشور در انتهای هر هفته، گرفته است که به نظر می رسد مخاطبین محترمی که در طول هفته نتوانسته اند اخبار را دنبال کنند، می توانند با مطالعه این بسته مختصر و مفید از اخبار اهل سنت کشور با خبر شوند.

هفته ی گذشته را می توان هفته راه رضوان نیز نامید؛ هفته ای که ششمین دوره اردوی راه رضوان در مشهد مقدس برگزار گردید و برنامه ها و اخبار مهمی پیرامون این اردو منتشر شده است.

اولین خبر مهم هفته گذشته خبر آیین افتتاحیه ششمین دوره اردوی راه رضوان است که با حضور بیش از ۳۰۰ تن از طلاب و روحانیون اهل سنت ایرانی در مشهد مقدس برگزار گردید.

خبر مهم بعدی به برگزاری همایش وحدت اهل تشیع و تسنن در پرتو مهر امام رضا (ع) در گرگان پرداخته است؛ این همایش با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از علمای تسنن و تشیع در گرگان برگزار شد.

خبر مهم سوم بسته ویژه خبری این هفته به یک سوژه جذاب پرداخته است؛ این خبر به بررسی زندگی یک بانوی روشندل حافظ قرآن کریم اهل روستای زیبا و بکر «ناو» از توابع دهستان شالیار در شهرستان سروآباد پرداخته است.

خبر مهم بعدی همچون هفته های گذشته به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی پرداخته و این بار با انتشار مقاله ای کوتاه به تبیین این بیانیه به قلم نویسنده آن پرداخته است.

این مقاله با عنوان “مبانی دینی جایگاه و نقش جوانان در ایجاد تمدن اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب” در وب سایت ما منتشر شده است.

پنجمین خبر مهم هفته گذشته نیز به راه رضوان مربوط است و آیین اختتامیه ششمین دوره این اردو را پوشش داده است. این مراسم پنجشنبه سوم مرداد ماه در محل دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی برگزار گردید.

خبر آخر بسته خبری این هفته نیز به اردوی راه رضوان و سخنان دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در آیین اختتامیه ششمین دوره این اردو پرداخته است.

این خبر تحت عنوان “امروز هجمه جهان استکبار بر علیه وجود مقدس پیامبر اسلام(ص) است” منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست