شناسه خبر: 91068

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=91068

امام جماعت مسجد خاتم الانبیاء اهل سنت بجنورد:
نیازی به واکسن انگلیسی و آمریکایی نداریم
آخوند الله نظر پرویزی گفت: پیرو سخنان اخیر مقام معظم رهبری و خیانت هایی که استکبار جهانی و انگلیس علیه نظام و ارزش های اسلامی مرتکب شدند، نیازی به واکسن انگلیسی و آمریکایی نداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، آخوند الله نظر پرویزی، امام جماعت مسجد خاتم الانبیاء اهل سنت بجنورد در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: همیشه بیانات و رهنمودهای رهبری حل کننده بسیاری از مشکلات بوده است به گونه ای که اینبار نیز سخنان رهبری در خصوص عدم واردات واکسن آمریکایی و انگلیسی فصل الخطاب است زیرا که وی نگاهی عالمانه و با تدبیر به مسایل دارد.

وی با بیان اینکه اهل سنت هیچگاه فریب دشمنان در خصوص عدم وحدت بین شیعه و سنی را نخواهند خورد، گفت: مردم ایثارگر ایران با وجود برخی مشکلات هیچ گاه به ادعاهای بی اساس بدخواهان نظام که از عدم وحدت و تبعیض دم می زنند، توجه نکرده اند و همیشه پیرو رهبر خود بوده اند.

آخوند پرویزی افزود: در واقع ما همواره پشتیبان نظام و رهبری بوده‌ایم و این پشتیبانی را با حضور شکوهمند انتخابات و همدلی در مقابله با دشمن و بسیاری دیگر از موانع پیش رو به اثبات رسانده‌ایم.

فهرست