شناسه خبر: 1278

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=1278

امام جمعه اهل سنت کیش:
نیرو های پلیس، نوروز بانان بی نوروز هستند
امام جمعه اهل سنت كيش نیروی انتظامی و دیگر ارگان ها برای امداد رسانی به مردم در سیل اخیر و تامین امنیت و آسایش آنان خالصانه و با تمام قوا در میدان حضور یافته و جان خود را به خطر انداختند تا مردم در امان بمانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، شیخ یعقوب شمس در دیدار با سرهنگ جمالی فرمانده انتظامی ویژه کیش گفت: دلیل سربلندی کشور ، وجود افرادی فرزانه و با درایت در این مسیر و در دست داشتن سکان هدایت کشور از ابتدا با حضور امام راحل(ره) و سپس با وجود مبارک رهبر معظم انقلاب بوده است.

وی حضور سردار اشتری را در تمامی لحظات بروز مشکل سیل در کشور در نقاط مختلف عملی ارزشمند و گرانبها توصیف کرد و افزود: سردار اشتری حتی قبل از وقوع حادثه در محل هایی که احتمال بروز سیل وجود داشت حاضر شده و در خطرناکترین مکان ها برای کمک به مردم حضور داشت.

امام جمعه اهل سنت کیش نیروی انتظامی و دیگر ارگان ها برای امداد رسانی به مردم در سیل اخیر و تامین امنیت و آسایش آنان خالصانه و با تمام قوا در میدان حضور یافته و جان خود را به خطر انداختند تا مردم در امان بمانند.

وی نیروهای پلیس را نوروز بانان بی نوروز دانست که کمتر دیده شده در حالی که تمام پرسنل نیروی انتظامی از فرمانده تا کارکنان و سربازان تمام تلاش خود را در این ایام صرف تامین آسایش و امنیت مردم کرده و لحظه ای از این وظیفه غفلت نکرده اند و ما قدردان این تلاش و زحمات بوده و از تریبون نماز جمعه نیز اعلام کرده و خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست