شناسه خبر: 2720

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2720

سرپرست مرکز بزرگ شهرستان مریوان:
نیمه شعبان از دیدگاه اهل سنت جایگاه خاصی دارد
سرپرست مرکز بزرگ شهرستان مریوان با بیان اینکه ماه مبارک شعبان یکی از ماه‌های بسیار با ارزش و مهم در اسلام است، گفت:‌ نیمه شعبان از دیدگاه اهل سنت و تشیع جایگاه خاصی دارد.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا حق‌پناه در جمع روحانیون ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: نیمه شعبان از دیدگاه اهل سنت و تشیع جایگاه خاصی دارد.
وی با بیان اینکه ماه مبارک شعبان یکی از ماه‌های بسیار با ارزش و مهم در اسلام است، افزود: ماه شعبان مقدمه‌ای از ماه مبارک رمضان است که میلادهای بزرگی در این ماه اتفاق افتاده است.
سرپرست مرکز بزرگ شهرستان مریوان خاطرنشان کرد: ولادت امام حسین(ع) و برادر بزرگوار ایشان ابوالفضل العباس و ولادت امام زین العابدین(ع) و ولادت حضرت امام مهدی(عج) ولادت‌های هستند که موجب متبرک و بزرگ‌تر شدن این ماه الهی شده‌اند تا جایکه همه مسلمان‌ان از اهل سنت و اهل تشیع این ماه را بزرگ می دانند.
سرپرست مرکز بزرگ شهرستان مریوان در ادامه به سالروز تشکیل اداره اطلاعات اشاره کرد و گفت: خدمات نیروهای اطلاعاتی و امنیتی بر هیچ کسی پوشیده نیست.
وی خاطرنشان کرد: نظارت دقیق و مناسب نیروی‌های اطلاعاتی با عنوان سربازان گمنام امام زمان( عج) در سال ۹۷ موجب شد با هوشیاری ۱۸ هسته وابسته به گروهک‌های تکفیری را شناسایی و منهدم کنند.
سرپرست مرکز بزرگ شهرستان مریوان تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ نفر از عوامل وابسته به این گروه‌ها نیز دستگیر شده‌اند.
وی از امنیت هم به عنوان یک نعمت بسیار بزرگ نام برد و گفت: امنیت تا به آن جا اهمیت دارد که خدای متعال و پیامبر(ص) بارها به آن اشاره و احادیث مختلفی در این راستا وجود دارد.
وی اضافه کرد: روحانیون در راستای تامین امنیت و مقابله با توطئه‌های دشمنان همواره به عوامل امنیت کمک کرده و همکار نیروی‌های امینتی بوده اند.
وی با بیان اینکه امنیت فکری و اجتماعی در جامعه ما در کنار امنیت سیاسی تامین شده است، گفت:‌ با توجه به کشور های همسایه خود مانند عراق، افغانستان و سوریه بهتر قدر امنیتی را که امروز در کشور داریم خواهیم فهمید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست