شناسه خبر: 2720

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2720

سرپرست مرکز بزرگ شهرستان مریوان:
نیمه شعبان از دیدگاه اهل سنت جایگاه خاصی دارد
سرپرست مرکز بزرگ شهرستان مریوان با بیان اینکه ماه مبارک شعبان یکی از ماه‌های بسیار با ارزش و مهم در اسلام است، گفت:‌ نیمه شعبان از دیدگاه اهل سنت و تشیع جایگاه خاصی دارد.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا حق‌پناه در جمع روحانیون ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: نیمه شعبان از دیدگاه اهل سنت و تشیع جایگاه خاصی دارد.
وی با بیان اینکه ماه مبارک شعبان یکی از ماه‌های بسیار با ارزش و مهم در اسلام است، افزود: ماه شعبان مقدمه‌ای از ماه مبارک رمضان است که میلادهای بزرگی در این ماه اتفاق افتاده است.
سرپرست مرکز بزرگ شهرستان مریوان خاطرنشان کرد: ولادت امام حسین(ع) و برادر بزرگوار ایشان ابوالفضل العباس و ولادت امام زین العابدین(ع) و ولادت حضرت امام مهدی(عج) ولادت‌های هستند که موجب متبرک و بزرگ‌تر شدن این ماه الهی شده‌اند تا جایکه همه مسلمان‌ان از اهل سنت و اهل تشیع این ماه را بزرگ می دانند.
سرپرست مرکز بزرگ شهرستان مریوان در ادامه به سالروز تشکیل اداره اطلاعات اشاره کرد و گفت: خدمات نیروهای اطلاعاتی و امنیتی بر هیچ کسی پوشیده نیست.
وی خاطرنشان کرد: نظارت دقیق و مناسب نیروی‌های اطلاعاتی با عنوان سربازان گمنام امام زمان( عج) در سال ۹۷ موجب شد با هوشیاری ۱۸ هسته وابسته به گروهک‌های تکفیری را شناسایی و منهدم کنند.
سرپرست مرکز بزرگ شهرستان مریوان تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ نفر از عوامل وابسته به این گروه‌ها نیز دستگیر شده‌اند.
وی از امنیت هم به عنوان یک نعمت بسیار بزرگ نام برد و گفت: امنیت تا به آن جا اهمیت دارد که خدای متعال و پیامبر(ص) بارها به آن اشاره و احادیث مختلفی در این راستا وجود دارد.
وی اضافه کرد: روحانیون در راستای تامین امنیت و مقابله با توطئه‌های دشمنان همواره به عوامل امنیت کمک کرده و همکار نیروی‌های امینتی بوده اند.
وی با بیان اینکه امنیت فکری و اجتماعی در جامعه ما در کنار امنیت سیاسی تامین شده است، گفت:‌ با توجه به کشور های همسایه خود مانند عراق، افغانستان و سوریه بهتر قدر امنیتی را که امروز در کشور داریم خواهیم فهمید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست