مدیر شعبه گیلان؛
نیمه شعبان پیام آور رحمت و مغفرت الهی است/ نگاه ویژه به تولید، گره گشای بسیاری از مشکلات جامعه است
حجت الاسلام علیرضا حسین پور مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در گفت و گو با رابط خبری شعبه گیلان فرا رسیدن میلاد امام زمان(عج) در نیمه شعبان که پیام آور رحمت و مغفرت الهی برای همه مسلمانان جهان است و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان، حجت الاسلام علیرضا حسین پور مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در گفت و گو با خبرنگار ما فرا رسیدن میلاد امام زمان(عج) در نیمه شعبان که پیام آور رحمت و مغفرت الهی برای همه مسلمانان جهان است و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را تبریک گفت.

وی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به شعار سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده است، اضافه کرد: امروز نگاه ویژه به تولید، گره گشای بسیاری از مشکلات جامعه است زیرا با وجود پیشرفت های نظامی کشور، دشمن در عرصه نظامی مایوس مانده است و برای متوقف کردن سرعت پیشرفت و نفوذ نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه و جهان، دست به تحریم و فشار حد اکثری اقتصادی بر علیه ملت ایران زده است.

مدیر شعبه گیلان تاکید کرد: اکنون مانع زدایی و پشتیبانی از تولیدات داخلی بیش از پیش ارزشمند است زیرا خط مقدم مبارزه با دشمنان عرصه اقتصادی است و کشور اگر در عرصه اقتصادی پیشرفت داشته باشد از بیگانگان بی نیاز خواهد شد و در آن صورت است که در مجامع بین المللی با موضع قدرت صحبت خواهد کرد.

وی برداشت موانع در مسیر تولید را از مهم ترین وظایف مسئولین عنوان و گفت: مانع زدایی و پشتیبانی برای جهش تولید از وظایف استراتژیک و راهبردی مسئولین است که باید همه تمرکز خود را در جهت تحقق این شعار انجام دهند تا مشکلات اقتصادی جامعه به حد اقل برسد.

حجت الاسلام علیرضا حسین پور با اشاره به آغاز هفته سربازان گمنام، امنیت و آرامش کشور را حاصل تلاش های این نیرو های مخلص خواند و افزود: اگر مجاهدت های شبانه روزی نیرو های امنیتی کشور نبود، امروز از نعمت امنیت برخوردار نبودیم و به جای تلاش بیشتر در عرصه اقتصادی، به دنبال حفظ جان خود و خانواده خود بودیم، بنابراین لازم است قدردان این نعمت باشیم تا در سایه امنیت به پیشرفت و توسعه دست یابیم.

وی حضور حد اکثری در انتخابات پیش رو را موجب یاس دشمنان خواند و انتخابات را مهم ترین مرجع تصمیم گیری در کشور عنوان کرد و با اشاره به سالروز جمهوری اسلامی، گفت: در ۱۲ فروردین سال ۵۸  ملت ایران به برقراری حکومت جمهوری اسلامی رای دادند و خط مشی مشخصی برای انقلاب خود تعیین نمودند که امروز نیاز به حمایت دارد.

فهرست