مدير مدرسه علميه ربانيه و امام جمعه اهل سنت روستاي تازه ياب خراسان شمالي:
هدف دشمن از حمله به نهادهای انقلابی، نابودی اسلام و تسلط بر مسلمانان است
عبدالله آخوند خوش نظر گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از بدو تاسيس امنيت كشور را به ويژه در مرزها بر عهده داشته و در اين راه مجاهدت هاي بسيار نموده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، عبدالله آخوند خوش نظر، مدیر مدرسه علمیه ربانیه و امام جمعه اهل سنت روستای تازه یاب، ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میان گروههای تروریستی خاطر نشان کرد: این اقدام آمریکا در زمانی روی می دهد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این ایام مشغول خدمت رسانی به مردم سیل زده مناطق مختلف ایران است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

وی با اشاره به آیات متعدد قرآن مبنی بر اینکه بدترین دشمنان شما یهود ونصاری هستند تصریح کرد: امروز و با این اقدام آمریکا دشمنی جهان کفر با مسلمانان آشکار شد. این آیات به ما تاکید می کنند که از میان این افراد دوستی اختیار نکنید.

ایشان یادآور شد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حافظ مرزهای کشور است و در این راه مجاهدت های بسیار می نماید.

امام جمعه اهل سنت تازه یاب با بیان اینکه گمان نکنید اگر آمریکا بر ایران مسلط شود، با خود آبادانی می آورد، وضعیت امروز کشورهایی همچون افغانستان،‌ لیبی و … که به آمریکا دل بستند نشان می دهد که امید داشتن به دشمن جز خسران و نابودی به همراه ندارد.

آخوند خوش نظر ابراز داشت: آمریکا می خواهد اسلام را از بین ببرد و تمام دشمنی او با اسلام به این خاطر است که نمی خواهد در  دنیا گسترش پیدا کند از این رو مسلمانان را به جان هم می اندازد و تفرقه افکنی می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست