هدف صهیونیست از اشغال فلسطین، نابودی تمام امت اسلام است/ حداقل اقدامی که یک مسلمان میتواند در حمایت از قدس، از خود نشان دهد، اعلام حمایت و اتحاد در مسئله فلسطین است
شیخ قتالی، حداقل اقدام یک مسلمان  در حمایت از قدس را اعلام حمایت و اتحاد در مسئله فلسطین بیان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، از هرمزگان، شیخ امیر قتالی، مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت بندرخمیر در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه اظهار داشت: هدف و برنامه ریزی اصلی دشمنان اسلام و صهیونیست از اشغال فلسطین و سرزمین قدس، نابودی تمام امت اسلام است.

وی تصریح کرد: مسئله فلسطین و قدس مسئله بسیار مهمی است که متاسفانه نقشه و مسئله‌ای که دشمنان اسلام طراحی کرده‌اند، هدف آن‌ها تمام امت اسلامی است.

شیخ قتالی خاطر نشان شد: هدف اشغالگران در سرزمین فلسطین و قدس فقط فلسطین نیست بلکه هدف آنها اسلام و مسلمانی است که در راس آن براندازی نظام اسلام قرار می گیرد.

وی ادامه داد: بسیاری از حکام در برخورد با این فکر پلید، نرمش نشان دادند و با دشمنان اسلام همراه شدند.

قتالی گفت: بنیانگزار کبیر انقلاب از آغاز، در مسئله ی قدس دغدغه های فراوانی داشته و روز جمعه آخر سال را بعنوان روز قدس معرفی کردند.

وی اضافه کرد:حداقل اقدامی که یک مسلمان میتواند در حمایت از قدس، از خود نشان دهد، اعلام حمایت و اتحاد در مسئله فلسطین است.

فهرست